Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

rrefimi

Historia e padëgjuar më parë/ Truproja i Rugovës: Si tentoi një serb ta vriste liderin e LDK-së

Adnan Merovci, ish-truproja i Presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugovës, ka treguar një ngjarje të 28 viteve më parë, për të cilën asnjë nuk...

Pjesë e karteleve të drogës, rrëfimi tronditës i kolumbianes: Më pëlqen të vras, madje edhe gra shtatzëna

Një vrasëse me pagesë që punon për kartelet e drogës, dhe që i ka dhënë vetes emrin “Dreqja”, ka treguar se si i pëlqen...

I morën djalin 4-vjeçar nënës nga Berati, kush janë Vjollca Meçe dhe Zamir Shtylla, dy ish-hetuesit që përmend në rrëfimin e kobshëm Agron Tufa

Ditën e sotme po bën xhiron e rrjetit rrëfimi i një nëne nga Berati së cilës në kohën e diktaturës ia morën nga duart...

Dashuria për malet, Meta rrëfen objektivin: Do ngjis majën më të lartë të Shqipërisë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një intervistë të dhënë sot për emisionin “Kojshia Show” të gazetarit Sadri Imeri në RTV21 ka dhënë sot...

Prapaskenat e intervistës në Dhërmi, gazetari i Euronews rrëfen momente pikante: Telefoni u prish, Rama qëndroi i qetë

Mesa duket intervista e kryeministrit Rama për Euronews në residencën qeveritare në Dhërmi, nuk ka kaluar edhe pa prapaskena. Gazetari i...

PD publikon VIDEON, bën DENONCIMIN e fortë: Rrëfimi si kandidatja e bashkisë së Roskovecit kërcënon se do t’i heqë kempin gruas invalide

Partia Demokratike, e përfaqësuar nga ish-deputetja Jorida Tabaku ka bërë një denoncim të fortë vetëm një ditë para zgjedhjeve të 30 Qershorit. ...

Ish komandanti i UÇK tregon planin në 1999: Ishim gati të sulmonim trupat ruse

Në 20 vjetorin e hyrjes së UÇK-së në Prishtinë, ish komandanti i Zonës Operative të Llapit, Rrustem Mustafa, i njohur me pseudonimin Remi, ka...

Rrëfimi i trishtë, Bujar Asqeriu tregon historinë e emrit të tij të vërtetë

Aktori i njohur shqiptar Bujar Asqeriu, ka rrëfyer historinë e trishtë të emrit të tij të vërtetë. Aktori zbuloi se në...

RRËFIMI I RRALLË, nanë Gjela: Si më ftuan të vajtoja Enverin!

Nga Gjergj Marku Me nanë Gjelën kam disa intervista brilante, herë nëpër skena, e herë për gazetë apo televizione. Një...

Rrëfimi i Grida Dumës: Ju tregoj tentativën e Ramës sot në protestë, eskorta e tij… (E PLOTE)

Grida Duma përmes një shkrimi ka treguar një moment nga protesta të cilin shumica e mediave dhe njerëzve e kanë humbur.  ...

Lajmet e fundit