Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Roza Lati

“Kishte shenja skizofrenie, nga tumori u be agresiv”, rrëfimi i Roza Latit për të atin: Ishte i dhunshëm, fshihesha sa i dëgjoja zilen e...

Moderatorja Roza Latin ë daljet e saj publike shumë rrallë tregon për vujtjet dhe episode e vështira në jetës e saj. Së fundmi, ajo ka...

Roza Lati i shkon në zyrë Sali Berishës: Takim me politikanin më të fortë në historinë shqiptare

Prezantuesja Roza Lati e ka nisur ndryshe ditën sot. Ajo ka zbuluar se ka patur një takim me ish-kryeministrin Sali Berisha në zyrën e...

“Pse tani je e martuar?” Roza Lati pa dashje na tregoi se nuk është më beqare

Moderatorja Roza Lati duket se pa dashur na ka treguar se tani nuk është më beqare. Moderatorja e njohur, lajmin e ka bërë të ditur...

Nxorri striptistet në skenë /AMA i “tërheq veshin” Roza Latit dhe disa emisioneve të tjera: Respektoni rregullat e etikës dhe moralit publik!

Autoriteti i Mediave Audiovizive ka identifikuar disa raste të shkeljes së etikës në programet shqiptare. AMA bën me dije se nga monitorimi por edhe nga...

“Nuk i marr burrin njeriu”, Bieta Sulo “hakmerret” ndaj Roza Latit, i kthen publikisht përgjigje

Mesa duket “sherri” mes dy moderatoreve Roza Latit dhe Bieta Sulos nuk ka për të përfunduar. Dy ditë më parë ka qenë Roza ajo...

Roza Lati e thotë troç: Shqiptarët kanë nevojë për s*ks, të hapen shtëpitë publike dhe të legalizohet marijuana

Roza Lati është një ndër vajzat më transparente të shoëbizit shqiptar. Së fundmi e ftuar në “Expuls" Rozës i tërhoqi vëmendjen "coveri" i celularit të...

Roza Latit nuk i del e “keqja” me Bieta Sulon, nuk i “kursen” thumbat për moderatoren: Nuk ja marrim burrin njeriu

Si duket moderatores, Roza Lati nuk po i del “inati” me Bieta Sulon dhe nuk ka nguruar ta “thumbojë” përsëri. Zanafilla e “sherrit” të dy...

Kur ke bërë s*ks për herë të fundit? Pas pyetjes së gazetarit Roza Lati çohet nga studio dhe…

Moderatorja e njohur Roza Lati ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin “Expuls”. Moderatorja nuk i ka shpëtuar edhe pyetjeve pikante që i ka bërë...

Habit Roza Lati: Kam mbajtur të veshur në trup 26 kile silikon

Roza Lati së fundmi ka ngritur zërin fort mbi çështjen e ngrohjes globale. Së fundmi ajo ka publikuar projektit e saj më të ri...

“Ishalla je njëherë e lirë në krevat të bësh s*ks me mua”, Roza Lati nuk ja përton ndjekësit: Po…

Roza Lati është një ndër vajzat më pa filtra të shoëbizit shqiptar. Moderatorja herë pas here aktivizon në llogarinë e saj në “Instagram”, rubrikën...

Lajmet e fundit