Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

roja

Zbulohet parcela me drogë në Malësinë e Madhe, shpallet në kërkim roja i armatosur që i vadiste

Një parcelë me drogë është zbuluar nga Policia në Malësinë e Madhe, ndërsa në pranga kanë rënë tre shtetas dhe një tjetër është identifikuar...

Shoferi akisdentohet në punë, mjeku i Elbasanit nuk i jep ndihmën e parë, Policia e procedon bashkë me pronarin e kompanisë

Një mjek dhe dy infermiere të Spitalit të Elbasanit janë proceduar penalisht nga Policia, pasi nuk i kanë dhënë ndihmën e parë mjekësore një...

Ndërron jetë papritur roja i sigurisë në Ambasadën e Malit të Zi në Tiranë

Një 62-vjeçar ka ndërruar jetë gjatë orarit të punës pasditen e sotme në Tiranë. Bëhet fjalë për një punonjës të sigurisë fizike në Ambasadën...

Del FOTO e rojes së vrarë, gazetari: Ishte baba i tre fëmijëve, për një muaj bënte 61 vjeç

Pal Kola, roja i sigurisë së Top Channel, mbeti i vrarë pas mesnate si pasojë e një sulmi me armë zjarri ndaj ambienteve të...

PD thirrje autoriteteve: Dënojmë me forcë sulmin ndaj Top Channel dhe vrasjen e rojes, të zbardhet urgjentisht

Partia Demokratike dënon sulmin me armë ndaj televizionit kombëtar Top Channel, pak pas mesnate, ku për pasojë mbeti i vrarë roja si sigurisë Pal...

E TRISHTË/ Vrasja e rojes në Top Channel, Pal Kolës i ranë 5 lekë nga xhepi

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak pas mesnate në Top Channel, ku persona të paidentifikuar qëlluan me breshëri plumbash duke i marrë jetën...

Vrasja tek Top Channel/ Gjendjet e djegur makina e autorëve, brenda saj dy kallashnikovë

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e shënuar pas mesnate në Tiranë, ku u qëllua me breshëri kallashnikovi drejt ambienteve të...

Një ditë para protestës, vjen dorëheqja e parë nga selia e PD

Roja i brendhsëm i selisë së Partisë Demokratike, Pëllumb Matraku, ka dhënë dorëheqjen nga vendi i punës që ka mbajtur për 24 vite. Ai e...

E rëndë në Sarandë, roja rrëzohet nga kati i 15-të i pallatit, ndërron jetë

Një 63 vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Sarandë, pasi është rrëzuar nga kati i 15-të i pallatit ku punonte si roje....

Pamje të rënda, roja godet me grusht të riun në qendrën tregtare dhe e hedh në tokë, më pas e tërheq zvarrë për ta...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Angli në një qendër tregtare, ku roja ka dhunuar një person me ngjyrë. Në videon e mëposhtme shihet...

Lajmet e fundit