Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Robert Ndrenika

“Shiko shiko plaka, bredh andej këndej”, komenti i Robert Ndrenikës merr gjithë vëmendjen, Marjana Kondi ia kthen: Ta rregulloj unë qejfin ty!

Marjana Kondi është ndër aktoret më të pëlqyera për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Ajo është shumë aktive në rrjetet  sociale, ku së fundmi...

“Njerëz dhe Fate, sfida e jetës sime”, Arben Derhemi zbulon aktorët e serialit me 15 seri të reja

Aktori i njohur Arben Derhemi ka folur rreth serialit “Njerëz dhe Fate” të cilin e cilësoi si sfidën e jetës së tij. Lajmi se ky...

Sot feston ditëlindjen, Rama uron aktorin e madh Robert Ndrenika

Aktori i mirënjohur i skenës shqiptare, Robert Ndrenika sot feston ditëlindjen. Artisti mbush sot 81 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë për të,...

Rikthehet telenovela shqiptare “Njerëz dhe Fate”? Postimi i fundit i Arben Derhemit entuziazmon publikun: Është gati!  

Telenovela shqiptare shumë e ndjekur “Njerëz dhe Fate”, është rikthyer sërish në qendër të opinionit publik dhe artdashësve shqiptarë. Aktori Arben Derhemi  ka postuar...

Veliaj uron aktorin Ndrenika për datëlindje: Gëzuar 80-të vjetorin i miri Robert

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i ka uruar datëlindjen ikonës së teatrit dhe të kinematografisë shqiptare Robert Ndrenika. Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj...

“Unë besoj! Ne do të fitojmë”/ Nga Robert Ndrenika e Tinka Kurti te Mariza Ikonomi e Eneda Tarifa, artistët shfaqen në mbështetje të PS...

Artistë dhe sportistë të njohur janë bërë bashkë në një video, të postuar sot në rrjetet sociale nga kryebashkiaku Erion Veliaj, në mbështetje të...

‘Mund të kenë halle të mëdha’, plas debati mes artistëve, Ndrenika i përgjigjet Budinës: Deri dje mbaje një golf leshi të pa larë, sot…

Regjisori Edmond Budina ka komentuar sot vendimin e artistëve të mëdhenj Robert Ndrenika dhe Tinka Kurti, për të marrë pjesë në spotin elektoral të...

Kurti dhe Ndrenika në spotet e PS, Budina: Mbështesin qeverinë që dhunon kolegët, mund të kenë halle më të mëdha

Regjisroi Edmond Budina komenton pjesëmarrjen e Robert Ndrenikës dhe Tinka Kurtit në spotet elektorale të Partisë Socialiste, që kërkojnë një mandat të tretë për...

‘Ata janë shitur’, plas debati në studio për Ndrenikën dhe Tinka Kurtin: Ç’i duan lekët ata? Turp të akuzosh një gjyshe 80-vjeçe që ka...

Në studion e “Open” ka agravuar debati mes numrit dy të PS, Taulant Balla dhe analistit Andi Bushati, lidhur me figurat që kanë marrë...

Sot gjithë ditën, do të shahet Tinka

Nga Frrok Çupi E çmuara Tinka, po të kërkojnë të të gjejnë; që në mëngjes po të kërkojnë. E ku dinë këta se ti jeton...

Lajmet e fundit