Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

Robert Berisha

“E kam shumë shoqe”, Robert Berisha flet për marrëdhënien me Norën

Robert Berisha ka ndarë me publikun disa detaje nga karriera dhe jeta e tij private. Këngëtari foli mbrëmjen e djeshme edhe për raportet që ka...

FOTO/ Nora Istrefi nuk i thotë “jo” ribashkimit, por Robert Berisha konfirmon rikthimin me të dashurën

Këngëtarja Nora Istrefi së fundmi ka folur edhe për ndarjen nga Robert Berisha dhe sesi arritën drejt këtij vendimi. E pyetur mbi mundësinë e...

Përplaset me kamionin, aksidentohet këngëtari shqiptar, ja si është gjendja shëndetësore

Ditën e sotme në mediat kosovare qarkulluan pamjet ku këngëtari Robert Berisha shihej teksa ishte përfshirë në një aksident automobilistik. Makina tip “benz” ishte përplasur...

Robert Berisha tregon pse refuzoi ftesën për në “Big Brother Vip”, bën deklaratën e fortë për çmimin e madh

Robert Berisha ka treguar në një intervistë se përse nuk e ka pranuar ftesën për të qenë pjesë e “Big Brother Vip”. Këngëtari tregoi...

“Nuk jemi ndarë asnjëherë”, e bënë rrjetin “lëmsh”, Robert Berisha reagon për herë të parë pas lajmeve për ribashkimin me Norën

Lajmi se Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ribashkuar ka bërë namin ditëve të fundit në rrjet. Gjithçka nisi nga një foto e publikuar ku...

Këngëtari bën deklaratën e fortë: Vajzat shqiptare marrin burra të vjetër sepse janë rritur pa dashurinë e babait

Këngëtari Robert Berisha ka bërë një deklaratë të pazakontë mbrëmjen e djeshme në “Breaking”. Moderatori ka thënë se vajzat në Shqipëri dhe Kosovë përfundojnë me...

Pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha bën deklaratën e fortë: Nuk kam më dashuri për të tjerat

Pas ndarjes së bujshme nga këngëtarja, Nora Istrefi, Robert Berisha është përfolur herë pas here për lidhje me bukuroshet e ekranit shqiptar. Së fundmi ai...

E ngacmoi për këngën e Norës, Roberti ofendon komentuesin

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri kanë prezantuar së fundmi këngën e tyre më të re të titulluar "Dy Zemra", ndërkohë që komentet kanë qenë...

Xhesika Kadiu qenka ndarë ‘keq’ me Robert Berishën: Më pëlqen të vishen meshkujt si plehra pasi ju shkon 

Modelja e njohur, Xhesika Kadiu vazhdon të përflitet së tepërmi për lidhje-ndarjet me Robert Berishën.   Tashmë ish e dashura e...

Robert Berisha i penduar, ia thotë publikisht këngëtares pas ndarjes: Norës do ti kërkoj falje gjthmonë, i kam borxh tërë jetën…

Robert Berisha shfaqet i “penduar”. Ai ka bërë një deklaratë të papritur kundrejt këngëtares Nora Istrefi pas divorci, të cilës i ...

Lajmet e fundit