Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Robert Aliaj

Robert Aliaj më në fund shuan kuriozitetin e të gjithëve, zbulon përse i lyen thonjtë të zinj

Robert Aliajn gjithmonë e kemi parëë me thonj të lyer me manikyr të zi, por asnjëherë nuk e kemi ditur arsyen apo simbolin e...

“Janë pabuksa”, Robert Aliaj sqaron deklaratën: Nuk e kam me fansat e Luizit, por me ata që na kërcënojnë dhe fyejnë

Robert Aliaj tha dje se Kristin e sheh si finalistin e katërt dhe sipas tij ai duhej të kishte fituar më parë këtë status....

“Krushqit” do të takohen? Robert Aliaj tregon nëse do të takojë Sabianin

Robert Aliaj ka folur ditën e sotme lidhur me eksperiencën e Kristit në “Big Brother Vip”, raportin e tij brenda në shtëpi me Keisin...

Do futet në Big Brother pas Sabianit? Robert Aliaj flet për marrëdhënien Kristi-Keisi

Robert Alija ka folur për herë të parë për situatën në Big Brother Vip, ku banor është edhe djali i tij, Kristi. Roberti ka folur...

Plas sherri mes ‘krushqve’? Roberti ka dy fjalë për Sabianin: Veprime anadollake, një prind evropian s’bën kështu…

Babai i një nga banorëve të shtëpisë, Krtisit, Robert Aliaj ka folur lidhur me historinë e djalit të tij me vajzën e këngëtarit, Sabianit,...

Robert Aliaj i prerë, bën deklaratën e fortë: Nëse Kristi krijon lidhje me Kejvinën nuk më ka baba!

Mes banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip është edhe djali i Robert Aliaj Dragot, Kristi. Gjatë ditëe të fundit Kristi është parë të ketë...

Kejvina iu fut në shtrat të birit, reagon Robert Aliaj: Provokim i rëndë që mund të ketë pasoja psikologjike për Kristin

Artisti Robert Aliaj së fundmi ka reaguar lidhur me situatat brenda shtëpisë së Big Brother Vip, ku një nga banorët është edhe djali i...

Robert Aliaj tregon sulmin që përjetoi në 1991: Më masakruan 20 policë, shefi i policisë së Beratit më çau fytyrën

Artisti Robert Aliaj Dragot ka rrëfyer një prej historive më të dhimbshme të jetës së tij duke thënë se e kanë dhunuar në vitin...

Robert Aliaj: Femrat sot janë të papërgjegjshme! Ajo që ka kaluar 150 veta nuk do përfundojë me asnjë

"Problemi nuk është të shkosh me kë të duash, por problemet që lindin pas kësaj. Është krijuar një model femëror që është krejtësisht e...

Rasti në Librazhd, Robert Aliaj: S’ka tradhëti kur nuk ka lidhje shpirtërore

Artisti Robert Aliaj komenton rastin e tradhëtisë bashkëshortore në Librazhd, ku familja e djalit kapi nusen në shtrat me të dashurin dhe videon e...

Lajmet e fundit