Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

riad

Arabia Saudite do ekzekutojë tre dijetarët e njohur pas Ramazanit

Tre dijetarë tepër të njohur po mbahen në Riad me akuzat e “terrorizmit”, dhe pritet të dënohen me vdekje, sipas raportimeve të mediave ndërkombëtare....

Shpërthen lufta në kryeqytetin e Arabisë Saudite, Mbreti evakuuohet në bunker (Video)

السعودية: فيديو يتداوله نشطاء لإطلاق النارالكثيف قرب قصر الملك سلمان في حي الخزامي بالرياض#اطلاق_نار_في_حي_الخزامى pic.twitter.com/FguG0An5Da — وكالة شهاب (@ShehabAgency) April 21, 2018  ...

Luftë në Lindjen e Mesme, një raketë balistike sapo goditi kryeqytetin e Arabisë Saudite (Video)

I hope everyone is safe and fine many prayers to the brave and strong army ❤️ ???????? #الرياض pic.twitter.com/n1ThqBpO1r — Adnan (@adii_khaan) March 25,...

Lajmet e fundit