Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

reperi

“Nuk hyn në xhenet e zhveshur”, Fero “thumbon” Arbenitën

Reperi Fero pas përkushtimit të tij rreth fesë islame, është shumë aktiv në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka ndarë një thënie ku shkruhet se...

A është Noizy? Del FOTO, Jori Delli e lidhur me reperin e njohur

Një nga ish-banorët e Big Brother Vip 2, që ka vazhduar të ruajë vëmendjen e mediave është modelja, Jori Delli. Që nga momenti që ajo...

“Nale, nale” qëllohet në mes të skenës Mc Kresha

Tashmë prej kohësh goditja e këngëtarëve në skenë teksa performojë është kthyer në trend. Pas, Bebe Rexhës, Ava Max, Cardi B edhe Mc Kresha...

I dogji lokalin dy herë, Gjykata lë në qeli kushëririn e Noizyt

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën “arrest me burg” për kushëririn e Noizyt, Eraldo Musteqja. 26-vjeçari ra në prangat e policisë pasi akuzohet se i...

“Dasmën do ta bëjmë në Vlorë”, habit Jori Delli: Jam në një lidhje me Noizyn…

Modelja dhe ish-banorja e “Big Brother Vip 2” Jori Delli vijon të qëndrojë në Tiranë pas përfundimit të BBV. Ajo ka komentuar mbrëmjen e sotme...

VIDEO/ “A ke qejf të përfundosh në spital”, tensione në koncertin e Noizyt, reperi i drejtohet të riut: Po ke b*le hajde këtu…

Një incident aspak i këndshëm ka ndodhur në një nga koncertet e reperit Noizy. Në një video të publikuar në rrjet shihet teksa reperi...

Familjarët e “shpallën” të vdekur, “ringjallet” reperi i njohur, por përfundon në burg

Reperi i njohur Sin Boy dy muaj më parë u “shpall” i vdekur. Ky lajm u tha në llogarinë e tij në Instagram, ku...

VIDEO/ U kap në Rinas pas denoncimit të reperit, reagon avokati i Cllevios: U arrestua si i dashuri i Noizyt, ky i fundit ka...

Reperi i njohur, Kleviol Ahmeti, u ndalua ditën e sotme në Rinas pas një denoncimi të bërë nga reperi Rigels Rajku, ose ndryshe si...

“Nëna më ka goditur me tigan”, Fero bën deklaratën e fortë: Nëse do e bënte sot do e dërgoja në burg

Reperi Fero ka bërë një deklaratë të fortë, duke thënë se kur ishte i vogël nëna e ka dhunuar. Teka ishte “live” në rrjetet sociale,...

VIDEO/ Ishte duke performuar në skenë, reperi 28-vjeçar rrëzohet dhe ndërron jetë

Një reper 28-vjeçar ka vdekur, teksa ishte në skenë në Afrikën e Jugut duke performuar. Reperi që ka ndërruar jetë është Costa Titch, emri i...

Lajmet e fundit