Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

rea xhillari

Rea sjell në jetë një djalë, Linda Rama bëhet gjyshe

Rea Xhillari, vajza e bashkëshortes së kryeministrit Rama nga martesa e parë, është bërë nënë. Mësohet se ajo ka sjell në jetë një djalë,...

Për çfarë ju duhen listat dhe patronazhistët? Rama: Janë budalliqe! Mund të jetë vajza ime Rea dhe tezja e Zahos votuese e pasigurtë?

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është pyetur sot në mbrëmje lidhur me databazën e të dhënave të qytetarëve me të drejtë vote dhe të...

Kush janë dy femrat e vetme që ndjek Edi Rama në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka 431 mijë ndjekësa në instagram por vetë ndjek vetëm 16 profile, nga të cilët vetëm 3 janë profile personale ndërsa...

Rea publikon FOTON, Zaho si Rama, ky detaj tregon ngjashmërinë e kryeministrit me të birin

Vetëm pak momente më parë, vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari ka publikuar një foto me vëllain e saj Zaho. Rea...

Vajza e Linda Ramës paditi portalet për shpifje, Vasili: Ua ua si inkontenenca urinare, ngaqë s’e ndjejnë e bëjnë vende-vende

Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili ka ironizuar keq Rean, vajzën e Linda Ramës, pasi paditi gazetarin Ylli Rakipi dhe 7 portale pas artikujve ku...

Thashethemet për ‘lidhjen’ e Cakajt, reagon Flutura Açka: A thua është brenga më e madhe shqiptare…

Shkrimtarja Flutura Açka ka komentuar deklaratat e bëra mbrëmjen e kaluar nga ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, i...

‘Lidhja me Gent Cakaj’/ Rea, vajza e Linda Ramës padit Artur Zhejin dhe 7 portale të tjera

Prej disa ditësh në disa portale të ndryshme ka qarkulluar lajmi se vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari është në një lidhje me ministrin...

U përfol se është në një LIDHJE me vajzën e RAMËS, Gent Cakaj thyen HESHTJEN

Prej disa kohësh në disa media afër opozitës është spekuluar se ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj po bashkëjeton me vajzën e kryeministrit...

Vajza e Lindës publikon FOTO të Zahos duke luajtur, ja DETAJI

Në familjen kryeministrore Rama padyshim që Zaho, më i vogli i shtëpisë është edhe më i përkëdheluri. Ndonjëherë kryeministri publikon...

Lajmet e fundit