Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

raportet

“Ju garantoj se jemi të pavarur”, kreu i SPAK flet për “presionet” e politikës, tregon raportet me SHISH dhe Policinë: Janë përditë në zyrat...

Kryeprokurori i SPAK, Altin Dumani thotë se as ai vet dhe asnjë prokuror i strukturës që ai drejton, nuk e ka ndjerë presionin e...

Albin Kurti flet për raportet me Ramën: Nuk kanë qenë asnjëherë të përkeqësuara! Kemi përgjegjësi të dy para interesave të kombit

Kryeministri Albin Kurti ka folur për marrëdhëniet që ka me homologun tjetër shqiptar, Edi Rama. Sipas tij, raporti i tyre nuk ka qenë asnjëherë...

“Kemi komunikim të ëmbël”, Fevziu habitet nga deklarata e Ramës për Albin Kurtin: Si është ky, se e bëre raport dashurie?! (E PLOTË)

"Raportet mes nesh janë fantastike. Kemi një komunikim shumë të ëmbël, shumë të mirë!" Kështu u shpreh kryeministri Edi Rama kur u pyet për raportet...

Çështja e taksës kundër Serbisë, Haradinaj: Më kritikuan në sy të ndërkombëtarëve, raportet me Thaçin dhe Veselin janë krisur

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se marrëdhëniet me presidentin Thaçi dhe me kryeparlamentarin Veseli janë ftohur pas qëndrimeve për taksën ndaj Serbisë...

‘LSI ka shumë PROBLEME me SHITBLERJEN e votave’, Vasili i përgjigjet Hajdarit: Publikon RAPORTET e OSBE-ODIHR

Deputetja e PD-së Rudina Hajdari kritikoi aleancën PD-LSI, pak më parë në një intervistë për 'Zërin e Amerikës', teksa tha se e ka shumë...

Haradinaj: Nuk duhej të nxitoheshim me vendimin, taksa nuk i prish raportet me…

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj vazhdon të këmbënguli se vendimi për taksën ndaj Serbisë, nuk do të ndikojë në raportet e Kosovës me Amerikën. ...

Lajmet e fundit