Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

rama top channel

Rama flet për Top Channel: Policia i është afruar autorëve! Rendi s’ka qenë kurrë më mirë se sot

Kryeministri Edi Rama ka thënë se situata e rendit në vend “nuk ka qenë asnjëherë më mirë se sot”, gjatë një lidhje me televizionin...

Shpërthen Bushati: Rama po ua hedh kockat si qenve, çfarë i dha pronarit të Klan dhe Top Channel

Analisti Andi Bushati, ka folur në emisionin “Të Paekspozuarit” në Neës 24 për mardhënien e pronarëve të mediave me kryeministrin Rama. Sipas Bushatit, Rama...

Lajmet e fundit