Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

rajmonda bulku

Rajmonda Bulku si ditën e parë, “besnikja” e përhershme e kinemasë rrëfen të pathënat e jetës së saj

Është e çuditshme por sa herë e shikon Rajmonda Bulkun të duket po aq e bukur si ditën e parë kur “trokiti” në familjet...

Politika përplas artistët, Astrit Çerma sulmon Rajmonda Bulkun pas spotit të PD: Ku dreqin e ke shitur shpirtin, na qurravitesh për…

Aktori i njohur Astrit Çerma ka sulmuar kolegen e tij Rajmonda Bulku, pasi kjo e fundit u shfaq në spotin e ish-kryeministrit Sali Berisha,...

Me shami në kokë dhe pranga në duar, aktorja Rajmonda Bulku prezanton spotin e protestës së 3 marsit: Shqiponjat fluturojnë lart…

Partia Demokraike ka publikuar sot spotin e protestës kombëtare të 3 marsit që do të mbahet para kryeministrisë. Aktorja Rajmonda Bulku interpreton ‘rolin kryesor’ në...

Ndërroi jetë nga Covid, Rajmonda Bulku për aktorin Gulielm Radoja: Ishte personi që të zgjaste gjithmonë dorën, e donte kinemanë dhe punën

Ndarja nga jeta e aktorit të madh Gulielm Radoja, ka tronditur dhe trishtuar të gjithë miqtë dhe kolegët. Aktorja e njohur Rajmonda Bulku është shprehur...

Aktorja Rajmonda Bulku preket nga Covid-19, ja si paraqitet gjendja e saj shëndetësore

Aktorja e njohur e kinematografisë shqiptare, Rajmonda Bulku është prekur me koronavirus. Newsbomb mëson se ish-deputetja 62-vjeçare është shtruar në spital,...

Rama publikon mesazhin e ish-deputetes së PD: Godina e Teatrit duhet shembur

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për të disatën herë lidhur me çështje e Teatrit Kombëtar. Sipas kryeministrit minoranca e zhurmshme dhe...

Surpriza e nënës së Armina Mevlanit për Rajmonda Bulkun, zbulon lidhjen e fortë mes tyre (Video)

Mimoza Mevlani një prej mikeshave të ngushta të aktores Rajmonda Bulku ka surprizuar sot atë përmes një videomesazhi në studion e emisionit “Rudina”. ...

Lajmet e fundit