Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

qetsori

“Kafshoje gjuhën se…”, debat i ashpër mes Efit dhe Qetsorit: Mbylle, me mua qepe gojën

Me debate të ashpra është zhvilluar sonte gjysmëfinalja e Big Brother Vip Albania. Një përplasje të ashpër pati me Efit dhe Qetësorit. Gjatë debatit që...

VIDEO/ Shumë pranë finales, Qetsorit i bëhet oferta e parezitueshme, bindet të dalë nga shtëpia

Banorët mbrëmjen e djeshme janë përfshirë në misionin e radhës, kryesisht Efi. Ajo duhet të bindte Qetsorin që të lërë shtëpinë e big Brother...

“Sa burra kam parë si ti”, Qetsori debaton me Ronaldon: Do të të zhvesh fare, do të të vijë ora…(Video)

Banorët që u rikthyen në Big Brother VIP duket se kanë sjellë edhe përplasje në shtëpinë e madhe. Në një debat është përfshirë ditën e...

Nisin përplasjet mes Qetsorit dhe Bledit për “inatet” e vjetra: Çfarë gazetari je ti or burrë

Banorët që u rikthyen në Big Brother VIP duket se kanë sjellë edhe përplasje në shtëpinë e madhe. Në një debat ështëë përfshirë ditën e...

Konkurrenti i Big Brother bën premtimin: Nëse fitoj, do dërgoj banorët në Turqi për pushime

Gjatë diskutimeve me banorët brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, njëri prej tyre ka bërë një premtim. E teksa po bisedonin se çfarë do...

VIDEO/ Prishet aleanca mes Qetsorit dhe Oltës, plas SHERRI në shtëpi: Kujdes, mos mu afro ashtu mua, kaq po të them….(DEBATI I PLOTË)

Një krisje ka pësuar “aleanca” mes Oltës dhe Qetsorit. Dy banorët janë përplasur ditën e sotme dhe zanafilla e debatit të tyre kanë qenë...

“Do thyej rekordin botëror”, Qetsori i bindur: Do fitoj dy edicione të Big Brother

Ish-fituesi i Big Brother vite më parë, Qetsori ka hyrë me synim të qartë në edicion. Gjatë një bisede me banorët ai tha se...

Loja siameze, ja dy çiftet që thyen rregullat duke përdorur të dyja duart

Kaluan vetëm pak minuta nga leximi i zarfit, i cili shpjegonte rregullat e lojës siameze dhe Armaldo i shkeli ato. Njëra prej rregullave, thonte se...

Çfarë po ndodh në BBV? Qetsori puth në buzë Sabianin (VIDEO)

Banori i Big Brother, Qetesori vendosi të mos iu përgjigjet pyetjeve gjatë lojës së që u realizua mbrëmjen e djeshme në BBV. Nëpërmjet kësaj...

Luizi në ‘shënjestër’ të Oltës dhe Qetsorit, banorët bashkojnë forcat kundër këngëtarit, çfarë po kurdisin

Olta Gixhari dhe banori më i ri i shtëpisë, Qetsori, si duket kanë bashkuar forcat kundër Luizit. Gjatë ditëve të fundit banorin e kemi...

Lajmet e fundit