Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

qeli

Gjykata e Lartë lë në burg kryebashkiakun Fredi Beleri

Kërkesa e kryebashkiakut të Himarës, Fredi Beleri për të dalë nga qelia nuk është pranuar nga Gjykata e Lartë,. Institucioni më i lartë i...

Rrahu për vdekje fqinjin për një vend parkimi, Gjykata lë në qeli për 15 vite Alban Menerin

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 15 vite burg ish-montazhierin e RTSH-së, Alban Meneri, i cili më 30 korrik dhunoi për vdekje fqinjin e...

Nata e parë e Safet Gjicit në qeli, nesër Gjykata e Posaçme jep masën e sigurisë

Ish-kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici është arrestuar ditën e djeshme për korrupsion. Gjici u prangos në një lokal poshtë shtëpisë së tij...

Në të njëjtin vend me Kokën dhe Bllakon, Vangjush Dako dërgohet në paraburgimin e Durrësit

Ish-kryebashkiaku, Vangjush Dako, është izoluar në paraburgimin e qytetit të Durrësit. Burime për mediat bëjnë me dije se Dako ndodhet në të njëjtin paraburgim...

Lefter Alla e merr lajmin në spitalin e burgut, Apeli i Posaçëm lë në qeli ish-kryebashkiakun e Bulqizës

Ish-kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla dhe ish-zyrtarët e tjerë të kësaj bashkie do të qëndrojnë në burg. Ata kishin apeluar vendimin e Shkallës së...

Masakroi me thikë bashkëshorten në Itali, shqiptari var veten me çarçafë brenda qelisë së burgut

62-vjeçari, Xhafer Uruçi, i cili u arrestua ditën e enjte pasi vrau bashkëshorten e tij, Zenepe Uruçi, ka kryer vetëvrasje në burgun e Ternit...

Vrasësi serial i grave refuzohet nga të dënuarit, të burgosurit nuk pranojnë Dan Hutrën në qeli: Është i paparashikueshëm…

Dan Hutra, autori i cili ekzekutoi disa ditë më parë tre gra si dhe plagosi tre të tjera është refuzuar nga të gjithë të...

Policia greke kontroll në qelitë e shqiptarëve në Kretë, gjen drogë, thikë dhe letra

Një numër i madh armësh të improvizuara, drogë, pajisje komunikimi, si dhe shënime janw gjetur pas njw kontrolli në gjashtë qelitë e Qendrës së...

U rikthye në burg pas kërkesës së SPAK, Alqi Bllako në një qeli me Lefter Kokën

Ish-deputeti socialist Alqi Bllako, është kthyer përsëri në qeli dy ditë më parë. Gjykata e Posaçme e Apelit pranoi kërkesën e SPAK dhe vendosi...

I dënuari në burgun e Drenovës tenton të dëmtojë veten, thyen xhamat dhe bën sherr me shokët e qelisë

Një i dënuar në burgun e Drenovës ka tentuar të plagosë veten. Llazar Dine është i dënuar me 10 vite burg për plagosje të...

Lajmet e fundit