Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

punimet shkencore

GJKKO nuk e lejoi të veshë sërish “mantelin e bardhë”, mjeku Edvin Prifti nxjerr punimet shkencore: Jam një ndër kirurgët më të cituar në...

Gjykata e Posaçme e Apelit kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ia ka ndaluar mjekut Edvin Prifti që të rikthehet në detyrë, pasi...

Lajmet e fundit