Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

puna e pare

Habit Jennifer Lopez: Pastroja sallone bukurie për 10 dollarë

Jennifer Lopez është kthyer në kopertinën e “Rolling Stone”, ndërsa në intervistën për këtë revistë ajo ka rrëfyer për fillimet e saj dhe vështirësitë...

“Shisja kokoshka kur isha 8 vjeç”, këngëtari shqiptar rrëfen fëmijërinë problematike: Më përjashtuan nga shkolla…

Shpat Kasapi një nga emrat më të njohur të show bizit shqiptar, i cili së fundmi u bë baba, pasi erdhi në jetë djali i...

Tani një këngëtar i suksesshëm, ja cila ka qenë puna e parë e Albanit që s’do ta kishim marrë me mend kurrë

Alban Skënderaj është një nga artistët të cilët prej vitesh ka ditur me stilin e tij unik të fitojë zemrat e fansave. Një artist i...

Lajmet e fundit