Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

Public Square

Biseda me Ditmir Bushatin, Romano Prodi: Lufta në Ukrainë e la Ballkanin në harresë (Video)

Ish-kryeministri Italian dhe njëkohësisht ish President i Komisionit Europian ka folur në një Podcast me ish-Minsitrin e Jashtëm Ditmir Bushati. Në një bisedë që...

Lajmet e fundit