Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

PSD

Këlliçi: Tom Doshi bleu vota, doli forcë e parë te komuniteti rom mbrapa Pallatit me Shigjeta

Kandidati për Bashkinë e Tiranës dhe ish-deputeti demokrat, Belind Këlliçi është shprehur pasditen e kësaj të marte se Partia Social-Demokrate e drejtuar nga Tom...

Tom Doshi: Komisionerët e Lul Bashës në Shkodër i gjeti PS-ja. Benet Beci nuk fitonte pa votat e PSD-së

Komisionerët e Partisë Demokratike në Shkodër, i ka gjetur PS-ja. Kështu shprehet drejtuesi i PSD-së Tom Doshi. Duke iu përgjigjur akuzave të Sali Berishës për...

Kryetar i PSD në Lezhë, Ardian Nikulaj lëvizte me makinë të blinduar, autorët e vranë në resortin e tij dhe ikën me motoçikletë

Ardian Nikulaj, 51 vjeç, është qëlluar për vdekje me armë zjarri mesditën e kësaj të mërkure në Shëngjin. Binzesmeni lezhjan njihej në zonë si...

Kandidoi për deputet me partinë e Tom Doshit, vritet me armë zjarri biznesmeni në Lezhë

Ardian Nikulaj, kandidat për deputet në zgjedhjet e 25 prill 2021, është qëlluar për vdekje me armë zjarri në një lokal në zonën e...

Zgjedhjet vendore, PSD depoziton në KQZ listën për anëtarë të KZAZ-ve

Partia Social Demokrate ka dorëzuar në Komisionin Qendror të  Zgjedhjeve listën e plotë të emrave për anëtarë dhe sekretarë në KZAZ për zgjedhjet vendore...

Përplasje mes socialistëve në Shkodër, Blediana Nika: Janë marrë drejtorë nga rruga, mbi 50% të punësuarve në qytet nga PSD

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri dje ka prezantuar më Shkodër drejtuesen politike të PS për këtë qark Edona Bilali. Bëhet me dije...

Rikthehet Tom Doshi, fton ndjekësit të bëhen pjesë e Partisë Socialdemokrate

Tom Doshi duket se nuk ka ndërmend të largohet nga politika, ndonëse përpara zgjedhjeve ishte raportuar diçka e tillë. Doshi, disa muaj më parë dha...

“Zoti ju shpërbleftë me dashuri dhe begati të pafund”, Tom Doshi uron besimtarët myslimanë për Kurban Bajramin

Ish-kreu i PSD, Tom Doshi ka uruar sot besimtarët myslimanë me rastin e Kurban Bajramit. Doshi vendosi të largohet nga politika ditën e zgjedhjeve të...

Nisin shpërblimet për PSD-n e Tom Doshit, 25 vjeçari-kandidat për deputet në Shkodër emërohet drejtor i Inspektoriatit për Mbrojtjen e Territorit

Partia Social-Demorkate e Tom Doshit nuk do të jetë në koalicion me socialistët në mandatin e tyre të tretë, kur në shtator të nisë...

E vendos KQZ, ja kush është deputetja që do të zëvendësojë Tom Doshin

Komisioni Qëndor i Zgjedhjeve (KQZ) ka marrë sot vendimin se kush do të jetë deputeti që do të zëvendësojë Tom Doshin, i cili dhe...

Lajmet e fundit