Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

pronesia

Kuvendi miraton dekretin e Metës për ‘Kadastrën’, legalizimi dhe titujt e pronësisë do të merren në një zyrë

Kuvendi i Shqipërisë miratoi sot me 75 vota pro dekretin për “Kadastrën”. Ai ishte shqyrtuar një ditë më parë në Komisionin...

Reforma e titujve të pronësisë, Gjonaj: Kapitull i ri, ALUIZNI dhe Hipoteka një e vetme

Në kuadër të aktivitetit të reformës së titujve të pronësisë të mbajtur me kryeministrin Edi Rama në Libofshë të Fierit, ministrja e Drejtësisë, Etilda...

Lajmet e fundit