Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

prokurpri

Të akuzuar për prodhim dhe shitje drogë, Prokuroria e Lushnjës dërgon për gjykim 4 të pandehur

Prokuroria Lushnjës ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar për gjykim  katër të pandehurit që akuzohen për shitje të lëndëve narkotike. Konkretisht, të pandehurit K.M., M.P....

Lajmet e fundit