Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

prokuoria

Prokuroria nis hetimet për portalet pas lajmit për ‘tërmetin e madh’, Marku: Të nisë vlerësimi ligjor

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për disa portale që kanë publikuar ditën e djeshme një lajm të rremë lidhur me një “tërmet të...

PD i përgjigjet Prokurorisë: Gjithçka që dimë për Kajmakun, i dënuar në Greqi (FOTO)

Partia Demokratike i ka dërguar Prokurorisë të dhëna mbi të kaluarën e Agim Kajmakut, kryebashkiakut të ri socialist të Vorës. Sikundër...

Prokuroria: Të sekuestrohen 25 mijë metër katror tokë në Shkodër, si u falsifikuan dokumentet

Prokuroria e Shkodrës ka kërkuar vendosjen e sekuestros preventive për 25 mijë m2 tokë në zonën e Razmës. Toka kryesisht masiv...

Sekuestrohet HOTEL PERANDORI në Durrës, çfarë zbuloi KRIMI EKONOMIK

Sekuestrohet hotel "Perandori" në zonën e plazhit në Durrës, në pronësi të biznesmenit D.M. Mësohet se, më datë 23.02.2018 u regjistrua procedimi...

Arrestohet inxhinieri dhe gruaja e tij, Prokuroria e Tiranës nxjerr zbuluar mashtrimin e madh: Drejtori do 2 mijë EURO (Ç’ndodhi më pas/ DETAJE- EMRAT)

Dy persona, burrë e grua shoqërohen në polici pas vendimit të gjykatës me kërkesë të Prokurorisë së Tiranës, për “Ushtrim të ndikimit të paligjshëm...

Mandatet e dy deputetëve, nis mbledhja e KQZ, mungon Aqif Rakipi dhe përfaqësohet nga ish-kryeprokurori

Ashtu siç ishte parashikuar ka nisur në orën 12.00 mbledhja e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, lidhur me kërkesën e Prokurorisë për heqjen e mandateve...

Lajmet e fundit