Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

Progrodec

Aksidenti i trefishtë në Pogradec, procedohen në gjendje të lirë dy shoferët

Policia e Pogradecit ka proceduar penalisht dy shoferët që ditën e djeshme u pëfshinë në një aksident. Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban të DVP...

Lajmet e fundit