Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

producentja

Titrat shqip për serialin kosovar, reagon producentja: Ka persona që nuk dëgjojnë, i vendosëm edhe sepse ka fjalë të vështira në dialekt

Doresa Rexha, producente dhe aktorja kryesore e serialit "Rrushe", ka reaguar për titrat shqip që ai kishte kur u shfaq në televizionin kombëtar Top...

“Plumbi ju vraftë”, kërcënohet familja Hoxha, Sara publikon mesazhin e frikshëm

Producentja e "Big Brother Vip", Sara Hoxha, ka preferuar që këtë edicion të këtij formati të qëndronte sa më larg reagimeve. Mirëpo, si duket Sarës...

Lajmet e fundit