Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

procedim

Ofendoi komentuesin me fjalor denigrues, themeluesja e Fondacionit ‘Sindroma Down’ sulmon Myslim MURRIZIN: Do të të procedojmë, angazho dhe Alket Hysenin, se dhe ai...

Fondacioni për trajtimin e fëmijëve që vuajnë nga Sindroma Down reagoi ashpër pas komenteve denigruese të deputetit të opozitës dhe nënkryetarit të parlamentit Myslim...

Zjarret në pyje, procedohen autorët, mes tyre kryeplaku dhe inxhinieri

Policia e Elbasanit ka proceduar penalisht autorët e zjarrvënies së qëllimshme në pyje dhe kullota. Sipas bluve janë proceduar në...

‘Largo nga tubimi njerëzit me maska’, Gazment Bardhi i bën të fala Lleshajt dhe policisë: Nuk kam frikë

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi i cili është edhe organizuesi i protestës së opozitës, ka folur për mediat për thirrjen e policisë...

Vijonte aktivitetin e lojrave të fatit, procedohet 49-vjeçari në Tiranë, I DËNUAR më herët në Itali

Policia e Tiranës vijon kontrollet në të gjithë qarkun për evidentimin dhe ndëshkimin  e atyre personave që vijojnë ende të ushtrojnë aktivitetin e kundraligjshëm...

Vijonin ilegalisht punën me lojrat e fatit, procedohen penalisht 6 persona në Tiranë

Policia e Tiranës vijon kontrollet në të gjithë qarkun për evidentimin dhe ndëshkimin  e atyre personave që vijojnë ende të ushtrojnë aktivitetin e kundraligjshëm...

Aktivitet i paligjshëm i prodhimit të gurit, procedohen 3 persona në Skrapar

Tre shtetas janë proceduar penalisht nga policia në Skrapar, pasi janë kapur duke transportuar me mjete, pllaka guri dekorativ, të cilat dyshohen të nxjerra...

Nuk mbyllën LOJRAT e fatit, procedohen 3 PRONARË të lokaleve

Vijon operacioni në të gjithë vendin për ndëshkimin e atyre personave që vijojnë të ushtrojnë aktivitetin e kundërligjshëm të lojërave të fatit. ...

‘Bularat’, thirrje për urrejtje ndaj shqiptarëve, procedohen 11 persona

Pas ngjarjeve të ndodhura ditën e djeshme në Bularat, policia e Gjirokastrës ka proceduar në gjendje të lirë 11 persona: Janë...

Rrahën 34-vjeçarin në Komisariat, procedohen penalisht 2 efektivët (EMRAT)

Janë proceduar penalisht dy efektivë të policië së Korçës pas denoncimit të 34 vjecarrit Mariglen Muka për dhunën e ushtuar ndaj tij. ...

Ministria e Arsimit procedon 2 DREJTUES (ARSYEJA)

Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë procedon dy drejtues në Lezhë e Mirditë. MASR bën me dije se dy drejtuesit janë proceduar...

Lajmet e fundit