Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

prestige resort

Ministria e Financave reagon për konfiskimin e objekteve të Hysenbelliut: Në bazë të ligjit, do përdoren për strehimin e kategorive vunerable

Ministria e Financave reagon pas aksionit të Shërbimit Social Shtetëror në objektet në pronësi të biznesmenit Irfan Hysenbelliu. Në reagim thuhet se dy godina...

Shembja e “Prestige Resort”, reagon Meta: Hakmarrje kriminale, përgjegjësit e këtij akti skizofrenik do të përballen me ligjin

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka reaguar pas shembjes së hotelit “Prestige Resort”, në zonën e Malit të Robit në Kavajë. Për Metën...

Heshtja fajtore për rruspat te resorti i Irfan Hysenbelliut

Nga Enton Abilekaj Mediat e pronarit të “Prestige”, ia kishin ofruar me bujari mbështetjen Ramës. Ky është rasti kur Kryeministri nuk ka më nevojë për...

“Llogje pa lidhje”, “Prestige Resort” u hodh në erë, reagon Rama: S’ka lidhje me median, kjo e sotmja s’është e vetmja prishje

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shembjes nga IKMT të hotelit shtatë katësh të biznesmenit Irfan Hysenbelliu në zonën e Malit të Robit në...

VIDEO / Shembet Hoteli “Prestige”, biznesmeni Hysenbelliu: Nuk është hakmarrje mediatike, por edhe personale e Ramës ndaj meje

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka shembur sot hotelin shtatë katësh të biznesmenit Irfan Hysenbelliu në zonën e Malit të Robit në Kavajë. IKMT...

Gazment Bardhi flet në Parlamentin Europian për prishjen e “Prestige Resort”: Sulm i qeverisë ndaj lirisë së medias

Deputeti demokrat Gazment Bardhi, gjatë fjalës së tij në Parlamentin Europian, ka ngritur dhe çështjen e prishjes së resortit luksoz "Prestige" në pronësi të...

Tjetër ndërhyrje te “Prestige Resort”, nxirren me forcë pushuesit dhe punonjësit. Policia në orët e para të mëngjesit te resorti

IKMT së bashku me policinë kanë mbërritur herët në mëngjes në “Prestige Resort” në Golem. Fadromat e IKMT dhe forca të xhenios së bashku me...

“Nxitë imazhin e turizmit shqiptar në sytë e botës”, Meta reagon sërish për aksionin te “Prestige Resort”

Kreu i zgjedhur i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka reaguar sërish sot për aksionin e IKMT-së në resortin “Prestige”, ku u shembën dy...

Rudina Hajdari për aksionin e IKMT te “Prestige Resort”: Të bëhemi bashkë për të ndërtuar një shtet funksional që i shërben ligjit dhe jo...

Ish-deputetja Rudina Hajdari ka reaguar për aksionin e IKMT-së në resortin “Prestige”, ku u shembën dy pishina të konsideruara si të ndërtuara pa leje. Hajdari...

“Kur i shërben je mbi ligjin”, Basha për aksionin e IKMT te “Prestige Resort”: Drejtësia të veprojë ndaj presionit të Ramës kundër medias

Ish-kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar për aksionin e IKMT-së në resortin “Prestige”, ku u shembën dy pishina të konsideruara si të...

Lajmet e fundit