Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

presidenti

Manjani përshëndet zgjedhjen e Armand Dukës në UEFA, thumbon Veliajn: Ku i futi “ko*et e hekurit” miza e kalit të bashkisë?!

Ish-ministri dhe avokati i njohur, Ylli Manjani ka përshëndetur zgjedhjen e presidentit të FSHF, Armand Duka në postin e zv.presidentit të UEFA-s. Ai thotë...

Qëllohet për vdekje në sytë e vajzës presidenti i klubit, Edgar Paez

Presidenti i klubit të divizionit të dytë kolumbian Tigres FC, Edgar Paez, është qëlluar për vdekje, pas humbjes së ekipit të tij. 63-vjeçari teksa ishte...

Ish-ministri socialist: Mirënjohje presidentit Duka, e ka çuar futbollin shqiptar në nivele evropiane

Arben Malaj u shpreh mirënjohjen lojtarëve të Kombëtares Shqiptare, trajnerit Sylvinho dhe presidentit Armand Duka, për fitoren e dy ditëve më parë ndaj Polonisë....

Bajram Begaj dekreton ministrat e rinj, radhën e ka Kuvendi

Presidenti Bajram Begaj ka dekretuar paraditen e kësaj të shtune ministrat e rinj të kabinetit të qeverisë "Rama 3". Një ditë pasi është kthyer...

Presidenti Begaj mesazh ngushëllimi për popullin e Marokut, 630 të vdekur nga tërmeti

Presidenti Bajram Begaj i ka dërguar një mesazh ngushëllimi popullit të Marokut, për tërmetin tragjik që ka rënë mbrëmjen e së premtes dhe ka...

Erdogan takim “kokë më kokë” me Putinin, në fokus eksporti i drithërave

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka zhvilluar një takim në Sochi me homologun e tij turk, Rexhep Tajip Erdogan. Sipas mediave të huaja mësohet...

Presidenti Begaj mesazh deputetëve: Kuvendi të jetë një hapësirë pajtimi dhe debatesh konstruktive

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj i është drejtuar me një mesazh Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, me rastin e çeljes së sesionit parlamentar 2023-2024. Teksa...

Pamje nga dasma madhështore, vajza e Fidel Yllit i jep fund beqarisë, i pranishëm edhe Edi Rama me bashkëshorten

Pegi Ylli, vajza e presidentit të Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar, Fidel Yllit, i ka dhënë fund beqarisë. Në një ceremoni madhështore ku janë bërë...

E para në Tiranë, zbardhet vizita e presidentes Vjosa Osmani

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani do të jetë më datë 4 shtator në Tiranë. Kjo është vizita e parë e saj në kryeqytetin e...

Nikoll Lesi: Presidenti Begaj ruajti dinjitetin e shtetit, Greqia donte të denigronte Edi Ramën

Analisti dhe botuesi i njohur i "Koha Jonë", Nikoll Lesi vlerëson vendimin e presidentit Bajram Begaj për të mos marrë pjesë në darkën informale...

Lajmet e fundit