Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

Presheva Jone

11 arrestime të bujshme në Kosovë, në pranga 6 serbë dhe 5 rusë

Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë ditës së martë. Siç bëhet e ditur në komunikatën e Policisë të lëshuar për medie,...

Ivica Daçiç mohon intervistën me agjencinë shqiptare të lajmeve: Nuk kam kërkuar shkëmbim territoresh

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka mohuar që të ketë dhënë një intervistë për agjencinë shqiptare “Presheve Jonë”, ku të ketë kërkuar...

Lajmet e fundit