Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

predhe

Gjendet në predhë e paplasur pranë pallateve në Sarandë

Gjendet një predhë antitank, e paplasur në Sarandë. Bëhet me dije se predha u zbulua në lagjen në lagjen nr.1 të qytetit bregdetar. Mësohet se...

“Te vrasja e Artan Santos nuk ka gëzhoja”, eksperti kriminalistik: Është vetëm kjo pjesë predhë… (FOTO)

Në Institutin e Policisë Shkencore, pajisjet më të sofistikuara në shkencën e zbulimit dhe të konstatimit gërmojnë përtej çdo materiali që policia e merr...

Alarmohen pushuesit, zbulojnë një predhë të paplasur në ujërat e Karaburunit

Një predhë e paplasur është gjetur këtë të dielë në ujërat e Karaburunit në Vlorë. Predha u gjet nga qytetarët që po pushonin dhe po...

Video shokuese nga Ukraina, predha shpërthen pranë njerëzve brenda një supermarketi në Kharkov

Një video tronditëse po qarkullon në mediat sociale, ku tregon një predhë ruse që shpërthen pranë njerëzve që qëndrojnë të grumbulluar në një supermarket...

Gjendet një predhë në Lezhë gjatë gërmimeve për rindërtimin

Një predhë e paplasur është gjetur ditën e sotme në Bulevardin 'Gjergj Fishta' në Lezhë. Bëhet me dije se predha është gjetur gjatë gërmimeve që...

Gjendet një predhë e Luftës së Dytë Botërore në Vlorë

Një predhë është gjetur ditën e sotme në Radhimë, Vlorë. Bëhet me dije se predha i përket Luftës së Dytë Botëore...

Gjendet në Frakull një predhë e Luftës së Dytë Botërore, peshon 3 kuintal

Një predhë e Luftës së Dytë Botërore është gjetur në zonën afër liqenit të Frakullës së Madhe në Fier. Mësohet se...

U gjet predhë pranë pallateve, asnjë perimetër sigurie në zonën përreth

Predha e gjetur ditën e djeshme pranë një blloku pallatesh në Pukë nuk është hequr ende. Mësohet se nuk është vendosur...

Ishin duke pastruar, punonjësit e bashkisë gjejnë një predhë

Gjenden municione në Pukë, shkruan Newsbomb.al.   Mësohet se municionet janë gjetur nga punonjësit e bashkisë. Këta të fundit kanë konstatuar...

Avioni spanjoll lëshon pa dashje raketën në Rusi

Një avion luftarak spanjoll ka lëshuar aksidentalisht një raketë në drejtim të Rusisë, gjatë manovrave stërvitore në kufi. Ushtria estoniane tha...

Lajmet e fundit