Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

prec zogaj

Zhgënjehet demokratja nga kandidati i PD pas deklaratës së fortë: Edhe ti?! Kjo quhet paburrni, tradhëti…

se karriera e semure dhe aspak refleksioni te riktheu ne PD. Per te gjithe ne, gjithe demokratet dhe natyrisht edhe per kryetarin Basha...

Deklarata e fortë e Preç Zogaj: Ja kur Basha e jep dorëheqjen

Analisti dhe kandidati i PD-së, në Lezhë, Preç Zogaj ka lëshuar një bombë ditën e sotme teksa ka thënë se kreu i PD-së, Lulzim...

Preç Zogaj për Pashkë me dy djemtë e tij, shpërthen humori: Veza e kuqe apo blu

Preç Zogajn, këto Pashkë e kanë gjetur krah dy djemve të tij, Redonit dhe Edit. Zogaj qesh i lumtur ndërsa dy djemtë...

Lajmet e fundit