Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

prec zogaj

Preç Zogaj i rrëmben emisionin Lorenc Vangjelit, shikojeni në rolin e moderatorit (VIDEO)

Politikani dhe shkrimtari Preç Zogaj ka treguar se di të bëjë shumë mirë edhe moderatorin e emisionit, ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim shpesh...

Pjesëmarrja në protestë, flet Preç Zogaj: Kur filmojmë nga hëna, edhe toka duket e vogël (ZBULON SKENARIN PËR DITËT NË VAZHDIM)

Pas protestës së opozitës, fakti se sa të pranishëm ishin në protestë u shëndërrua në diskutimin e ditës.  Analisti Preç Zogaj,...

Preç Zogaj feston 60 vjetorin e lindjes, rrëfen ‘sekretin’ nga fëmijëria

Shkrimtari dhe politikani Preç Zogaj feston sot 60 vjetorin e lindjes. Është miku i tij, piktori i njohur Pashk Përvathi që e ka uruar...

Preç Zogaj i përgjigjet deputetit të PD-së: Duhet t’i dish këto shifra

Ka vijur edhe ditën e sotme replika në distancë mes deputetit të Partisë Socialiste Pjerin Ndreu dhe ish kandidatit për deputet të Partisë Demokratike,...

Një libër për Partinë Demokratike me personazh kryesor Lulzim Bashën, zbuloni kush është autori

Në vitin 2000 Preç Zogaj guxoi dhe shkroi në librin “Nga hiri ”se Sali Berisha dhe PD po ngrihej nga humnera e vitit 1997...

Akuza e rëndë e kandidatit për deputet të PD-së: Komisionerët e djathtë kanë shitur votat

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Preç Zogaj ishte i  ftuar në emisionin ‘Debati’, në “Channel One”, ku ka lëshuar akuza të forta për...

Lajmet e fundit