Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

prec zogaj

Situata në PD, Preç Zogaj: Vendimi i Bashës i duhur, Berisha ka nisur lëvizjen shpaguese

"Berisha ka nisur lëvizjen shpaguese, dhe i janë bashkuar disa të pakënaqur ndaj Bashës", kështu shprehet analisti Preç Zogaj. Ai thotë se vendimi i Lulzim...

Preç Zogaj e tregon për herë të parë: I thashë Bashës që të shkoja unë dhe t’i kërkoja Berishës të mos kandidonte për deputet,...

Preç Zogaj ka treguar për herë të parë mbrëmjen e sotme se i ka kërkuar Bashës që të shkojë t’i kërkojë Berishësë që të...

Përjashtimi i Berishës, Zheji: Basha pati sulm presionesh nga njerëz me dosje! Zogaj: S’mund të shpallte “non-grata” PD-në

Vendimi i Lulzim Bashës për përjashtimin e Sali Berishës nga grupi parlamentar i PD-së, një ditë para seancës së parë parlamentare ka befasura shumë...

“Vendimi s’është marrë me ngut”, Preç Zogaj për Berishën “non-grata”: SHBA janë menduar mirë, të ngrihemi mbi relacionet personale që krijojmë me njerëzit

Preç Zogaj hedh poshtë mundësinë që vendimi i SHBA për shpalljen non-grata të Sali Berishës, të jetë marrë “me nxitim” gjatë ditëve të fundit. Zogaj...

Prej muajsh në luftë me sëmundjen, Preç Zogaj humb të vëllain: Kësaj rradhe u munda, nuk të dola për zot

Analisti Preç Zogaj ka humbur vëllain Luigjin, pas një sëmundje të rëndë nga e cila vuante prej kohësh. Ka qenë vetë Zogaj ai që ka...

Preç Zogaj i revoltuar: Pse s’e duan prokurorin Anton Martinin? Se ruhet me polici që nga 2008 për shkak të punës, apo se jeton...

Analisti Preç Zogaj është shfaqur tepër i revoltuar në rrjete sociale teksa flet me shumë pasion dhe elozhe për prokurorin e njohur Anton Martini....

“Nuk e harroj sa të jem gjallë!” Preç Zogaj rrëfen vështirësitë e fushatës së vitit 1991: Unë si kandidat lëvizja me karrocë me kalë

Analisti Preç Zogaj ka rrëfyer vështirësitë e fushatës së zhvilluar në zgjedhjet e para pluraliste në vitin 1991.Ai tha në emisionin “Opinion” se si...

‘Fëmijët tanë morën frymë të lehtësuar sot’, Preç Zogaj fiton betejën me COVID-19, tregon për 2 të afërmit që humbi nga koronavirusi

Prej 3 javësh së bashku me bashkëshorten ishte i infektuar me koronavirus, ndërkohë që ditën e sotme gazetari Preç Zogaj ka marrë lajmin e...

Mjekët tanë në Itali, një gjest shumë i bukur, por kryeministri mund të evitonte pasin për  kundërshtarët e Bashkimit Europian

Nga Preç Zogaj Dergimi i nje ekipi mjekesh  e infermieresh  shqiptare ne Itali eshte nje gjest shume i bukur ndaj nje...

‘Prokurorët thonë emrin e Çilit, por fshehin atë të zyrtarit të drejtësisë’, Preç Zogaj i del në krah botuesit

Gazetari Preç Zogaj, i ftuar në emisionin "Kjo Javë' me Nisida Tufën ka folur për arrestimin e botuesit Henri Çili. Ai...

Lajmet e fundit