Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

pranga

Qëlloi 27-vjeçarin me breshëri plumbash, arrestohet i riu shqiptar

Një i ri algjerian, u dhunua barbarisht disa ditë më parë në Greqi. Lidhur me këtë ngjarje autoritetet vendase i kanë vënë prangat një...

Derdhën ujëra të zeza me autobot në lumin Borsh, në pranga dy persona në Himarë

Policia ka arrestuar dy persona në Himarë pasi tentuan të ndotnin ujërat e lumit Borsh duke derdhur ujëra të zeza. Mësohet së në pranga ka...

Policia i gjen 298 doza kokaine në lokal, pranga 39-vjeçarit në Fier (EMRI)

Policia ka arrestuar në Fier 39-vjeçarin Ergest Faslliaj pasi kishte përshtatur biznesin për shitjen e drogës. Pas një hetimi disamujor, në kuadër të një operacioni...

Pranga dy të rinjve në Vlorë, vodhën automjetin në zonën e plazhit

Policia ka bërë të mundur gjetjen e një automjetit pak minuta pasi ishte vjedhur në Vlorë këtë të premte. Reagimi në kohë i Forcave Shqiponja...

Shiste kokainë në rrugë, pranga shqiptarit në Itali

Një 27-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar të martën në Itali pasi u kap duke shitur kokainë. Shqiptari u kap nga karabinierët të martën në...

Tre shqiptarë në pranga në Itali, njëri tentoi arratisjen nga dritarja e banjos

Policia italiane ka vënë në pranga tre shtetas shqiptarë të cilët janë arrestuar në flagrancë me akuzën e prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike....

Kreu veprime të turpshme para vajzës së gruas, arrestohet durrsaku, në pranga dhe dy të tjerë

Tre persona kanë rënë në  prangat e Poliicsë së Durrësit për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet se efektivët ndaluan...

SPAK i vuri prangat: Klodian Kapedani u zbulua nga përgjimet telefonike, blinte vota për kandidatin e Berishës dhe Metës

Klodian Kapedani, i arrestuar pasditen e djeshme në qytetin e Kavajës për blerje votash, është zbuluar pas përgjimeve telefonike. Mësohet se teksa përgjoheshin biseda...

Dhunoi vajzën e mitur, pranga babait në Gjirokastër

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së gjirokastrës pasi ka dhunuar vajzën e tij të mitur. Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet se...

Dhunë, grabitje dhe lëndë narkotike, arrestohen 12 persona në Tiranë

12 persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Mes të arrestuarve është edhe shetatsi A. B.,...

Lajmet e fundit