Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

poliica

VIDEO/ “Uli duart me mua”, e mitura tërheq zvarrë bashkëmoshtaren në Vlorë, reagon Policia

Policia e Vlorës ka reaguar sërish lidhur me ngjarjen e regjistruar në Vlorë, ku një e mitur dhunohej fizikisht dhe ofendohej nga dosa bashkëmoshatare. Përmes...

Kapen mijëra euro dhe paund në Durrës dhe Rinas

Policia Kufitare në kuadër të operacionit të koduar “Fluksi 2”, ka arritur të sekuestrojë 82 550 euro në Portin e Durrësit dhe 12 820 në Rinas. Sipas...

Monitoronte lëvizjet e Policisë me radiot e tyre, arrestohet shkodrani, çfarë i gjetën efektivët (EMRI)

Një 52-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi në servisin që ai drejtonte janë gjetur dhe sekuestruar municion luftarak, pistoletë dhe...

Me shpejtësi deri në 197 km/orë dhe pa rrip sigurimi, makina inteligjente kap “mat” 27-vjeçarin nga Kosova

Vijon monitorimi i pandërprerë i qarkullimit rrugor, duke përdorur makinën inteligjente dhe mjetet e tjera të pajisura me radarë dhe lexues automatikë të targave. Përgjatë...

Lajmet e fundit