Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

policia masa

Samiti i BE / Nga SHKODRA në RINAS te UNAZA e TIRANËS, këto janë të gjitha AKSET që BLLOKOHEN prej datës 5 dhjetor (HARTA)

Policia e Shtetit ka njoftuar sot bllokimin e një sërë akseve rrugore, bulevardeve dhe shesheve, në kuadër të mbarëvajtjes së samitit të Bashkimit Europian...

Dita e Verës, 321 forca policie krah FNSH-së në Elbasan: Ja rrugët që do bllokohen

Policia e Elbasanit merr një sërë masash për mbarëvajtjen e festës së 14–Marsit, Ditës së Verës, në të gjithë Qarkun e Elbasanit, ër shkak të...

Vështirësi me qarkullimin në Tiranë, policia kontrolle dhe masa të ashpra, VENDOS 134 gjoba (VIDEO)

Moti i keq ka përfshirë të gjithë vendin. Bora zbardhi edhe zonat e ulëta duke përfshirë edhe kryeqytetin si pasojë e kësaj situate hasen...

Lajmet e fundit