Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

Policia e Tiranes

FOTO/ Policia në lagjen me vila të pasanikëve në Tiranë, arrestohet Enca: Kishte mbjell hashash në vazot e luleve

Këngëtarja Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin e artit Enca, është arrestuar nga Shërbimet e Komisariatit Nr. 1 në Tiranë, pasi në ballkonin e...

“Mos më ço te ai se më dhunon”, i mituri duke qarë lutej në urbanin e Vorës, policia arreston 65-vjeçarin

Policia e Tiranës ka reaguar pas publikimit të një video shqetësuese ku një i mitur shfaqej duke qarë në autobusin e Vorës.  Mes lotëve...

Theu masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, arrestohet në Tiranë 37-vjeçari me dosje “të pasur” në Polici (EMRI)

Marlen Gutiçi ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës pasi theu masën “arrest në shtëpi”, i dënuar më parë për vepra penale në...

VIDEO/ Rrezikoi jetën e qytetarëve, Rrugorja e Tiranës gjobit shoferin e linjës Kamzë-Bërxullë

Policia Rrugore e Tiranës ka reaguar pas videos së bërë publike ditën e djeshme ku shoferi i linjës Kamzë-Bërxullë drejtonte mjetin, ndërkohë në të...

Zbardhet aksidenti te liqeni i Tiranës, Policia: Në timon ishte kushëriri i Ervis Martianaj, pronar i BMW-së është Eldi Allushi!

Emiljano Nina, kushëriri i biznesmenit të basteve Ervis Martinaj, është shpallur në kërkim nga Policia Rrugore e Tiranës sepse rezulton se ka qenë shoferi...

Këmbente paratë ne “crypto”, Policia shpall në kërkim kosovarin, sekuestrohen mijëra euro

Mijëra euro parat të gatshme dhe të depozituara në dy llogari në kriptomonedha janë sekuestruar nga Policia e Tiranës, Njësia për Hetimin e Krimit...

Gjendet një vajzë e pajetë pranë shkollës në Tiranë, dyshohet nga mbidoza

Një vajzë e re është gjetur e pajetë mesditën e kësaj të mërkure e Tiranë, në afërsi të shkollës "Bajram Curri". Trupi i vajzës...

Video e arrestimit të të riut me skuter te “Pallati me Shigjeta”, Policia sqaron çfarë ndodhi

Policia e Tiranës ka dalë me sqarim zyrtar, pas një video të publikuar në rrjetet sociale pasditen e kësaj të marte, ku një i...

FOTO: Grabitja me armë e “Wester Union” në Astir, autori mori 30,000 euro dhe iku me biçikletë

Newsbomb.al ka siguruar një fotografi nga vendngjarja, pika e këmbimit valutor që u grabit me armë mëngjesin e kësaj të shtune në zonën e...

Policia përgënjështron lajmin për shpërthime në gurore në Krujë: Është e mbyllur që në janar

Policia e Tiranës ka përgënjeshtruar lajmin që ka qarkulluar në media se janë dëgjuar shpërthime në një gurore në fshatin Halilaj, Krujë. Policia sqaron se...

Lajmet e fundit