Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

Poli Hoxha

Hoxha analizon protestën e Berishës dhe gjyqin për vulën: Gënjeshtër kur thuhet që s’ka lidhje me vendimin e gjykatës

Analisti Poli Hoxha thotë se duke parë veprimet e Sali Berishës, i cili së fundmi ka thirrur protestë ditën e nesërme, kur dhe do...

Hoxha: Gazetarët amerikanë kanë “bombarduar” Ramën me telefonata

Kryeministri Edi Rama është akuzuar sot nga opozita se ka patur lidhje me ish-zyrtarin e FBI-së Charls McGonigal, i cili është akuzuar në SHBA...

Gazetari tregon kush e “hodhi” lajmin për Bashën President: Për të treguar se ai është ende në lojë

Gazetari Poli Hoxha thotë se lajmin për Bashën president e ka hedhur vetë ish-kryetari i PD. Arsyeja për këtë shprehet ai, është për të...

Fevziu, Bejtja, Kodra dhe Hoxha komentojnë pasurinë e ish-kolegut Peza: 1 miliard lekë nuk bëhen me gazetari

Lajmi se ish-gazetari Alfred Peza, sot deputet i PS, kishte blerë me vlerën 1.3 miliard lekë aksione në një bankë të nivelit të dytë,...

Lajmet e fundit