Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

poker

Magazina e kthyer në “kazino”, arrestohen tre persona në Pogradec, e pësojnë dhe 16 të tjerë (EMRAT)

Policia e Pogradecit ka fianlizuar me sukses operacionin “Pokeri” duke vënë në pranga tre shtetas dhe shpallur në kërkim një tjetër, për veprën penale...

Tre pronarët dhe shtatë klientë, Policia zbulon lokalin ku luhej poker te “Komuna e Parisit”

Një ambient i përshtatur për zhvillimin e veprimtarive të palejuara, është zbuluar nga Policia e Tiranës në zonën e "Komunës së Parisit". Në pranga...

VIDEO/ E kishte kthyer lokalin në ‘kazino’, arrestohet shkodrani (EMRI)

Një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi kishte vendosur lokalin që administronte në dispozicion të organizimit të lojës Poker. Siper njoftimit...

Duke luajtur POKER, policia arreston 8 persona në Shkodër, mes tyre dhe pronari i lokalit (EMRAT)

Vijon operacioni policor i koduar “Fati i lojrave” dhe gjatë këtij operacioni kanë rënë në pranga 8 persona në Shkodër. Në pranga kanë rënë shtetasit...

E kishte kthyer lokalin në bazë droge dhe kumari, Shqiponjat prangosin pronarin në Fier: Gjejnë kokainë, hashash e fisha pokeri (EMRI)

Festim Dhima, 47 vjeç, është arrestuar nga Policia dhe Forcat Shqiponja në Fier pasi, lokalin në pronësi të tij e kishte kthyer në bazë...

PO LUAJNË POKER ME FATIN E SHQIPËRISË…Alarmi i Konstitucionalistëve dhe kartat mbi tavolinë për çdo institucion (Biseda me pesë juristë)

Ilir Meta me dekretin që paralajmëroi se do të nxjerrë të hënën i ka bërë me dhimbje koke të gjithë. Zgjedhjet u ç’dekretuan, po...

Poker dhe bixhoz në lokal, procedohet penalisht pronari në Durrës

Policia vijon kontrollet në të gjithë Qarkun Durrës për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave të cilët vijojnë ende të ushtrojnë aktivitetin e kundraligjshëm...

Vdes mbretëresha e Pokerit, kjo është pasuria marramendëse që përfitojnë fëmijët e saj

Një grua nga Çekia ka humbur jetën pasi u përplas nga një makinë teksa po dilte nga kazinoja. Emma Fryer, 42-vjeç,...

Tavolinë pokeri në lokal, procedohet 27-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka proceduar penalisht një 27 vjeçar, pasi ka ushtruar veprimtarinë e lojrave të fatit, e cila që prej 1 janarit të...

Lajmet e fundit