Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

plagosje

Qëllohet me snajper nga jashtë një i burgosur në Vaqarr

Një i dënuar në burgun e Vaqarrit është qëlluar me snajper nga ambientet jashtë tij. Ngjarja ka ndodhur pasidten e sotme dhe personi ka...

Sërish aksident në Gjirokastër, tre persona mbeten të plagosur

Një tjetër aksident është regjistuar në Gjirokastër, ku kanë mbetur tre persona të plagosur. Dy automjete janë përplasur në kryqëzimin e Bularatit. ...

Plagosje me armë zjarri në Shkodër, një person në gjendje të rëndë

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur disa minuta më parë në qytetin e Shkodrës. Ngjrja ka ndodhur pranë shkollës “Oso Kuka”,...

Festivali i demave, 5 të plagosur rëndë në Spanjë

Pesë persona janë plagosur rëndë gjatë festivalit të përvitshëm të demave në Spanjë. Personat e plagosur janë goditur nga 6 dema në...

Të shtëna me armë zjarri në Laç, plagoset një person

Një person ka mbetur i plagosur pasi është qëlluar me armë zjarri në qytetin e Laçit disa minuta më parë. Mark Lleshi...

18 vjeçari shqiptar goditet disa herë më thikë në tramvajin e Milanos, alarmohet policia

Policia e Milanos është vënë në alarm pas dy ngjarjeve të rënda të ndodhur në qytet mbrëmjen e djeshme. Një 18...

I fiksuar pas 16 vjeçares, 28 vjeçari e plagos dhe më pas vret veten

Një 16 vjeçare ka mbetur e plagosur pasi është qëlluar me armë nga një 28 vjeçar në fshatin Nishvec të Prishtinës. Ngjarja ka ndodhur...

Aksident me dy të plagosur në Korçë

Dy persona janë plagosur pasi automjeti i tyre tip Peugeot me targa "AA135EA" ka dalë nga rruga në Korçë. Aksidenti ka ndodhur...

Plagoset një efektiv policie në Tiranë, i rrëmbejnë pistoletën

Një efektiv policie ka mbetur i plagosur me kaçavidë mbrëmjen e sotme rreth orës 19:30. Ngjarja ka ndodhur te parku i vjetër i autobusëve,...

Plagosjet në Shëngjin, Policia tregon si rrodhën ngjarjet dhe publikon emrat

Policia e Lezhës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme në Shëngjin, ku dy persona kanë mbetur të plagosur. Sipas...

Lajmet e fundit