Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

plagosje

Kurti viziton në spital policin e plagosur nga serbët, njofton mbledhjen e Këshillit të Sigurisë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka vizituar në spital policin e plagosur me granatë Alban Rashiti. Ai ka njoftuar se do të mbledhë Këshillin...

Duke çaluar futet në lokal, dalin PAMJET e plagosjes së efektivit të “Shqiponjave”

Këto janë pamjet nga momenti i plagosjes së efektivit të “Shqiponjave”, Edlir Alleshi nga 42-vjeçari Klered Bozhanaj, dy netë më parë në Tiranë. Siç shihet...

Veshur me të shkurtra dhe shapka, PAMJET e arrestimit të Klered Bozhanaj

Klered Bozhanaj, 42 vjeçari që qëlloi dje me armë zjarri efektivin e "Shqiponjave" Edlir Alleshi, është arrestuar mbrëmjen e kësaj të enjteje në Tiranë....

Plagosi efektivin, Policia: Kërkimet për Klered Bozhanajn në Tiranë, Durrës, Elbasan e Vlorë!

Klered Bozhanaj, autori i plagosjes së efektivit Edlir Alleshi ndodhet ende në arrati. Përmes një njoftimi zyrtar Policia e Tiranës ka bërë me dije...

Plagosi efektivin, policia në kërkim të Klerent Bozhanajt, bashkëpunon me familjen e autorit

Klerent Bozhanaj, 42-vjeç, i cili plagosi me armë zjarri efektivin e “Shqiponjave” Edlir Alleshi, vijon të jetë në arrati. Policia ka kryer kontroll  nëpër gjithë...

Skuadra e “Shqiponjave” qëllohet me armë në Kinostudio, Operacionalja fut Tiranën në shtetrrethim për kapjen e autorit

Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet ku efektivi i Shqiponjave, Edlir Alleshi, mbeti i plagosur. Blutë...

Plagosi me armë një person dhe kërcënoi një tjetër, arrestohet 55-vjeçari në Malësinë e Madhe

Një 55-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Malësisë së Madhe pasi akuzohet për plagosje me armë zjarri. Bëhet me dije se në pranga...

Plagoset me thikë në shpatull i riu shqiptar në Itali, u gjet i dehur në rrugë

Një 35-vjeçar shqiptar është plagosur me thikë mbrëmjen e djeshme në Itali. I riu u gjet i i plagosur në Strada Nuova per Suzzara,...

Sherr mes barinjve në Tepelenë, i riu qëllon me pushkë 59-vjeçarin (EMRAT)

Një konflikt ka ndodhur mes dy barinjve në fshatin Matohasanaj në Tepelenë. Sipas Policisë mësohet se një prej barinjve, shtetasi Blerim Luzi ka plagosur...

33-vjeçari në Kamëz plagos me thikë të riun dhe largohet

Një 33-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi plagosi me thikë një të ri. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Kamzës ku shtetasi...

Lajmet e fundit