Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

plagosen

“Land Rover” përplaset me makinën e policisë në Fier, plagosen tre efektivë

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor "Levan-Tepelenë", në fshatin Frakull e Madhe. Një makinë tip "Land Rover" me drejtues shtetasin S....

Makina del nga rruga në Qaf Buall-Krastë, plagosen 4 minatorë

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin Qaf Buall – Krastë, ku kanë mbetur të plagosur katër persona. Bëhet me dije se personat...

Aksident në Thumanë/ Makina përplaset me bordurën dhe del nga rruga, plagosen turistët

Një aksident ka ndodhur pas mesnatës pranë rrethrrotullimit në Thumanë. Sipas informacioneve praprake mësohet se ngjarja është regjistruar rreth orës dy të mëngjessit ku...

Aksident i rëndë në Pogradec, plagosen 3 të rinj (Pamje)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte në Pogradec, ku janë plagosur tre të rinj. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur...

17-vjeçari pa patentë përplas makinën në Gjirokastër, plagoset bashkë me pasagjerin

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjirokastër këtë të enjte ku kanë mbetur të plagosur dy persona. Sipas informacioneve paraprake, një 17-vjeçar ka humbur...

Makina përplaset me kamioçinën në Elbasan, plagosen 4 persona

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrgor Peqin-Elbasan. Sipas informacioneve praprake mësohet se aksidenti ka ndodhur...

Plagosën me armë bashkëkombasin e tyre, arrestohen dy vëllezër në Itali

Dy vëllezër janë arrestuar këtë të hënë në Itali pasi tentuan të vrisnin bashkëatdhetarin e tyre. Mësohet se natën mes datës 8 dhe 9 korrik...

Aksident i trefishtë në Fier, plagosen dy fëmijë

Tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën pasditen e kësaj të premte në qytetin e Fierit, ku janë plagosur dy fëmijë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Sherr mes grupeve në Milano, afrikanët plagosin me thika 3 shqiptarët, 18-vjeçari në gjendje të rëndë

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur orë e para të mëngjesit të sotëm në Milano të Italisë. Mediet italiane raportojnë se sherri...

Sherr me thika mes kushërinjve në Rrëshen, dy të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Rrëshen ku dy të rinj kanë plagosur njëri-tjetrin pas një debati që kanë pasur...

Lajmet e fundit