Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

plagosej

“Çmendet” 42 vjeçari në Tepelenë, godet me thikë bashkëshorten, plagos edhe veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur  mëngjesin e sotëm në Tepelenë, ku një 42 vjeçar ka goditur me thikë bashkëshorten dhe më pas dhe...

Përplasen dy mjete në Cërrik, plagoset shoferja dhe pasagjerja e “Renault”

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Cërrik-Mollas, në fshatin Klos. Policia bën me dije se një mjet tip “Volksëagen” është...

Aksident tek Ura e Dajlanit në Durrës, plagoset rëndë një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmnjen e sotme, tek Ura e Dajlanit në Durrës. Raportohet se mjet tip “taksi” është përplasur me një mjet...

Ngjarje e rëndë në MAT, godet me mjete të forta vëllain për grumbullin e gurëve, arrestohet (EMRI)

Arrestimi i tij u bë pasi gjatë një konflikti për një grumbull gurësh në rrugën e fshatit Rremull, në afërsi të banesave së...

Lajmet e fundit