Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

pjerin ndreu

Lezha mbushet me parulla: A komunikon kryetari i bashkisë në aplikacionin e vdekjes, SKY ECC?!

Qyteti i Lezhës është zgjuar mëngjesin e kësaj të shtune me disa fletushka të shpërndara në pika të ndryshme, me një parullë që shigjeton...

Kryebashkiaku socialist demaskon publikisht qytetarin: Koshi aty, mbeturinat i hedh në tokë

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, ka publikuar një foto ku ka demaskuar publikisht qytetarin i cili ka hedhur mbeturinat në tokë dhe...

Edi Rama pi kafen e mëngjesit me Pjerin Ndreun, i zbulon “fiksimin e vjetër” kryebashkiakut lezhian: Po u bashkua me Benetin…

Kryeministri Edi Rama ka konsumuar kafen e mëngjesit me kryebashkiakun e Lezhës, Pjerin Ndreu. Ky takim mes tyre është zbuluar nga vetë kryeministri Rama...

Turistët kosovarë helmohen në hotelin në Shëngjin (FOTO)

Nëntë turistë shqiptarë të Kosovës raportohet se janë helmuar në një hotel në zonën e Shëngjinit, në Lezhë. Shkak dyshohet se është bërë dezinfektimi...

Ndahet nga jeta piktori i mirënjohur lezhjan Mikel Paluca

Piktori i mirënjohur nga Lezha, Mikel Paluca ka ndërruar jetë. Lajmin e trishtë e bën të ditur kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu. Mikel Paluca është...

Siguroi mandatin e dytë, Pjerin Ndreu: Skuadra e Lezhës shkon vetëm pas punës, do të bëjmë pesëfishin për qytetin

Pjerin Ndreu, pas sigurimit të mandatit të dytë për bashkinë e Lezhës ka falënderuar të gjithë votuesit që i dhanë votën në zgjedhjet e...

Pjerin Ndreu ndan fotot me ekipin fitues të Lezhës dhe falenderon votuesit, i besuan një mandat të dytë

Kryebashkiaku socialist i Lezhës, Pjerin Ndreu ka publikuar pamje nga qendra e numërimit të votave në Lezhë dhe falenderon ekipin e tij për punën...

Pjerin Ndreu merr mandatin e dytë në Lezhë, në Mirditë fiton koalicioni

Janë numëruar 98.41% të kutive të votimit në Bashkinë e Lezhës, ose ndryshe e thënë 124 nga 126 kuti në total. Ashtu si dhe shumica...

Epërsia e kandidatit të Alibeajt zgjat pak, PS del forcë e parë në Finiq! Pjerin Ndreu rimerr Lezhën

Epërsinë e garës në Finiq e ka në dorë tashmë Partia Socialiste me kandidatin Romeo Çakuli. Ky i fundit është një emër i partisë...

Tha se donin ta vrisnin në atentat / Ndreu i përgjigjet akuzave të Salvador Kaçajt: Është një mashtrues politik

Kandidati socialist për Lezhën, Pjerin Ndreu ka reaguar pas akuzës publike që bëri Salvador Kaçaj, i cili tha se është kërcënuar me armë nga...

Lajmet e fundit