Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

piranjat

PAMJE HORROR/ Të sëmurët në Spitalin Psikiatrik të Vlorës, të shtrirë në oborr e në kushte çnjerëzore

Emisioni "Piranjat" në Syri Tv sjell pamje tronditëse nga ajo që ndodh brenda Spitalit Psikiatrik të Vlorës. Kushte skandaloze përtej të imagjinueshmes dhe ambiente...

Eskorta nga Venezuela, 300 euro për një “takim” pune në Tiranë (VIDEO)

Tirana është shndërruar në destinacionin e vajzave të huaja, që ofrojnë shërbime seksuale kundrejt pagesës. Vajzat nga vende të ndryshme vijnë në vendin tonë...

“Bankers Petroleum” në rrjetën e “Piranjave”, çfarë po paralajmëron emisioni investigativ

"Piranjat" do të transmetojnë këtë të premte një investigim për veprimtarinë e kompanisë së naftës "Bankers Petroleum. "A e ka respektuar vetë Bankers ligjin...

Fituesit e miliona lekëve janë në një shtëpi, grantet për start up-et si “QOKA” për të njohurit e Ministrisë

Ministria e Sipërmarrjes me në krye Edona Bilalin, për herë të parë këtë vit zhvilloi dhënien e granteve për të gjitha projektet e reja...

VIDEO/ Filmi për fëmijë me dy djem homoseksualë “trazoi” politikën, Berisha: Mbështesim familjen e shëndoshë

Filmi vizatimor “Strange World”, hapi një debat të fortë në Shqipëri mes konservatorëve dhe personave që mbrojnë të drejtat e komunitetit LGBTQ. Sekretari për të...

VIDEO/ “Nuk më lënë të shkoj në shtëpi, më rrahin…”, i mituri shfrytëzohet si bari në Delvinë, a do mund ta shpëtojnë?

“Piranjat” të moderuar nga Arilena Ara dhe Florjan Binaj kanë sjellë në puntatën e kësaj të diele një histori dhune dhe pengmarrjeje. Një 14-vjeçar i...

“O Zot i madh mos më ço tek përmbaruesi”, historia e dhimbshme e 7 vjeçarit me prindër të divorcuar: Më ka gjuajtur me rrip...

“Piranjat” të moderuar nga Florjan Binaj dhe Arilena Ara kanë sjellë këtë të diel një histori të dhimbshme, dramën që po përjeton një 7-vjeçar...

“Pashë që po rrihej barbarisht në makinë”, shoku rrëfen momentet e fundit me Learin: O noku po më mbysin…

“Pash që ishin 3-4 patrulla.  Dhe pash që po rrihej Leari barbarisht brenda makinës.” Kjo është dëshmia tronditëse e mikut të 32-vjeçarit të ndjerë...

Me foshnjat në krahë drejt “ëndrrës angleze”, kalvari i vuajtjeve të emigrantëve shqiptarë

Agjenti Eraldo Harlicaj dhe ekipi i xhirimit të “Piranjave” këtë herë është zhvendosur në bregdetin e “Dunkirk” në Francë, aty ku janë të grumbulluar...

VIDEO/ “Ti je njeri pa t*pe”, gruaja i shkatërron lokalin ish-burrit: Të rrah sepse të dua…

Sërish është risjellë në qendër të publikut historinë e Sarandës, atë ku Brandoni dhe ish-bashkëjetuesja e tij vijojnë sherrin me njëri-tjetrin si macja me...

Lajmet e fundit