Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

pervjetori

Në përvjetorin e bombardimeve, Dodik bëri thirrje për bashkimin e Republikës Sërpska dhe Serbisë

Në përvjetorin e bombardimeve, Dodik bëri thirrje për bashkimin e RS-së dhe Serbisë Të ardhmen e shoh në bashkimin e Serbisë dhe Republikës Sërpska, tha...

“Jo një Republikë e coptuar”, mesazhi i fortë që fshihet këtë vit pas “NewBorn”

Ideatori i obeliskut të Pavarësisë së Kosovës, “NewBorn”, Fisnik Ismaili, ka rrëfyer se cili është mesazhi që përçohet këtë 15 vjetor të pavarësisë së...

Berisha kujton arritjet e PD, sulmon sërish Bashën: Kur shqiptarët qanin me ngashëri, në krye të opizitësh bëheshin plane për ndarje postesh me Ramën

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, në 32 vjetorin e themelimit të PD ka mbledhur demokratët dhe mbështetësit e kësaj force politike ndër vite. Gjatë...

Të veshur shik dhe të buzëqeshur, çifti Basha festojnë përvjetorin e martesës, Aurela publikon foton e veçantë

Sot është një ditë e veçantë për ish-kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën, dhe bashkëshorten e tij, Aurelën. Çifti Basha feston sot përvjetorin e martesës...

7 vite pa Doktor Florin, plot mall dhe lot Landi kujton mikun e tij të shtrenjtë

7 vite plot pa Doktor Florin. Para shtatë vitesh ai humbi jetën duke lëmë pas bashkëshorten, dy fëmijët dhe një dhimbje të madhe pas. Në...

Aurela poston foto me Bashën nga Dhërmiu: Sot është përvjetori i martesës

Aurela Basha ka kujtuar sot me një foto shumë të veçantë, 8 majin, përvjetorin e dasmës më kryedemokratin. Foto është një foto arkive jo...

Lajmet e fundit