Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

personat e zhdukur

Familjarët e personave të zhdukur nuk i besojnë marrëveshjes me Serbinë: Është më e mira nga të këqijat

Përfaqësuesit e shoqatave të të zhdukurve në Kosovë, e konsiderojnë si shumë të pa qartë marrëveshjen ndërmjet Kosovës dhe Serbisë në Ohër, sa i...

Lajmet e fundit