Tirana
scattered clouds
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
31 %
4.6kmh
40 %
Pre
33 °
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

perputhen

VIDEO nga DEBATI/ Klodiana Shala bën për të qarë konkurrentin e Përputhen: Unë të mbaj në ajër

Për’Puthen është një nga emisionet që për qëllim kanë njohjen mes të rinjve. Ditën e djeshme në rolin e opinionistet ishte Klodiana Shala. Sportistja...

VIDEO / Plas sherri mes vajzave në emisionin “rozë”: “Kujdes me mu se t’i thej gishtat!”

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin binjak. Megjithatë, jo gjithmonë dashuria triumfon,...

VIDEO/ “Neda a ke ndonjë motër ti?”, përplasje e ashpër në “Për’puthen”, Bora Zemani përzë një prej konkurrentëve

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në “Prime-in” e Përputhen, u opinionistja dhe një konkurrent janë përplasur ashpër. Opinionistja Neda Balluku po komentonte takimet dhe...

VIDEO/ Degradon sherri në emisionin e dashurisë, gati sa nuk “kërcet” grushti

Një debat verbal i nisur në emisionin e dashuri "Përputhen" për pak sa nuk ka përfunduar në sherr fizik. Takimi i Edës me Viktorin...

Sherri mes dy vajzave në mes të emisionit, reagon AMA: Të hiqen pamjet e dhunës nga “Youtube”! Orari i transmetimit, të shtyhet

Autoriteti i Mediave Audiovizive ka reaguar për skandalin e dy ditëve më parë në emisionin“Për’puthen”, ku njëra nga konkurrentet, Lea gjuajti me shpullë Irisin...

Sherri mes konkurrenteve të “Përputhen”, pastori i njohur: Emisioni të ndërpritet! Degradim total dhe keqprezantim i vajzës, gruas, motrës…

Një sherr banal dhe me goditje fizike në emisionin “Përputhen” ka shkaktuar reagimin e fortë të pastorit të njohur Akil Pano. Duke e komentuar këtë...

“Mua mos më prek, plehrë”, plas SHERRI mes vajzave të “Përputhen”, njëra qëllon konkurrenten me SHPULLË (VIDEO)

Me debate të ashpra dhe tensione është shoqëruar puntata e sotme e emisionit të Përputhen. Debati midis Irisit dhe Orsiolës ka degraduar në momentin...

I komentoi në foto, “shpërthen” Sindi Loci, mallkon ndjekësen: Të vdektë fëmija…

Sindi Loci është një ndër personazhet më të komentuar nga sezoni i dytë i “Përputhen”. Ajo poston shpesh fotografi në profilin e saj në...

“Bëjnë takime me lekë”, ish-konkurrenti i “Përputhen: Ka një aplikacion ku vajzat njihen me “bosët”

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Xhafer Thaqi, ka thënë se disa ish-konkurente të tjerë të këtij emisioni, janë berë pjesë e një aplikacioni me pagesë, ku...

VIDEO/ “Po fola unë për ty, prishen shumë familje”, degjeneron debate mes konkurrenteve në Për’puthen: Debile, idiote! Mbylle gojën

Një debat ka degjeneruar në emisionin “Për’puthen”, ku dy konkurrentet kanë ofenduar njëra-tjetrën. Sherri nisi pas takimit të konkurretes Xhemi me Petron. Konkurrentja Eda, i...

Lajmet e fundit