Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

perplasje

VIDEO/ Momenti kur avioni me 140 pasagjerë përplaset dhe shpërthen

Një aksident ajror ka ndodhur së fundmi në Afrikë. Sipas mediave të huaja mësohet se një aeroplan transportues, i cili u tha se kishte...

Pas përplasjes në Këshillin e Sigurimit, Zelensky falenderon Ramën: I treguat botës se si duhet trajtuar Rusia

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, ka falenderuar kryeministri Edi Rama për qëndrimin që ky i fundit mbajti ditën e sotme gjatë mbledhjes së Këshillit...

VIDEO/ Po raportonte direkt nga SPAK, makina “përplas” gazetarin

Një incident ka ndodhur sot përpara ambienteve të Prokurorisë së Posaçme, aty ku gazetari Arsen Rusta ka qenë duke raportuar direkt për zhvillimet e...

Trazirat gjatë dhe pas ndeshjes Shqipëri – Poloni, policia arreston 6 tifozë shqiptarë

Policia e Tiranës ka arrestuar 6 shtetas shqiptar të cilët hodhën në flakadan në fushën e lojës dhe ushtruan veprime të dhunshme, para dhe...

VIDEO/ Plas sherri mes tifozëve shqiptarë dhe polakë, stolat fluturojnë në ‘Air Albania’

Ende pa filluar ndeshja Shqipëri – Poloni, kanë nisur trazirat e para. Në krahun ku janë ulur tifozët polak, ka shpërthyer një sherr mes...

Aksident i rëndë në Tiranë, motori bëhet copash te Bulevardi i Ri

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë te Bulevardi i Ri në Tiranë. Një motor është përplasur me një makinë dhe për...

Makina del nga rruga në aksin “Korçë-Pogradec”, plagosen tre persona

Një aksident i rëndë është shënuar mesditën e sotme në aksin rrugor “Korçë-Pogradec”, pranë fshatit Veliternë. Bëhet me dije se shtetasi R. H., 34 vjeç,...

U përplasën me Jet Ski, detaje të reja nga plagosja e dy të miturve në Himarë

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të shënuar në Himarë, ku mbetën të plagosur dy adoleshentë. Burime për media bëjnë...

“Nëse s’bini dakord, ne marrim vendim pa ju pyetur fare”, videot e patransmetuara nga përplasja e ministres Kushi me studentët

Prej disa javësh vendi është përfshirë nga debati në lidhje me projektligjin për studentët e Mjekësisë, të cilëve do u mbahet për 5 vite...

I tha palaço Bardhit, Felaj nuk tërhiqet: Të gjitha cilësimet që thashë i meritojnë

Një përplasje të ashpër ka pasur ditën e sotme në Kuvend, mes Ermonela Felajt dhe kreut të Grupit Parlamentar të PD, Gazmnet Bardhi. Felaj e...

Lajmet e fundit