Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

Peqin

Plagoset në fabrikë punonjësja në Peqin, niset me urgjencë në spital

Një 49 vjeçare është plagosur në vendin e punës, në një fabrikë për përpunimin e plastikës, në Peqin. Gruaja e plagosur është dërguar me urgjencë...

Jetonte e vetme, gjendet e pajetë 56-vjeçarja në Peqin

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Peqin, ku është gjetur e pajetë një 56-vjeçare në fshatin Lolaj. Është gjetur e pajetë...

Vdes TRAGJIKISHT 20-vjeçari në Peqin, e zuri zetori teksa po punonte tokën

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Peqin, në fshatin Çengelaj, ku fatkeqësisht ka humbur jetën tragjikisht një i ri, 20...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, vdes vajza 8-vjeçare! Plagosen 5 të tjerë

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan-Peqin. Sipas informacioneve të para mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në fshatin...

Të shtëna me armë, plagoset ish-kryetari i PD në Peqin (EMRAT)

Të shtëna me armë janë shënuar ditën e sotme në Peqin, ku për pasojë një persona ka mbetur i plagosur. Bëhet me dije se pas...

Përfundon numërimi në Peqin, qytetarët ia besojnë bashkinë PS; Në Kuçovë kryeson “Koalicioni”

Ka përfunduar numërimi i kutive në Bashkinë e Peqinit, ku këtu mandatin 4-vjeçar për kryetar Bashkie e ka fituar Bukurosh Maçi i PS me...

PËRMBYSJE në Peqin, Belsh e Libohovë, socialistët kthejnë REZULTATIN dhe nisin shkëputjen

Numërimi i votave është duke vijuar pothuajse në të gjithë vendin, përveç Librazhdit, Divjakës dhe Malësisë së Madhe. Nga këto tre qendra votimi nuk...

Me 3 mijë euro në Peqin merr në dorë diplomën e shkollës së mesme, pa bërë asnjë ditë mësim

Fiks Fare zbuloi një tjetër skandal në lidhje me dëftesën e pjekurisë, që mund të merret kundrejt pagesës pa bërë asnjë ditë mësim. Adrian...

I shpallur në kërkim për shpërndarje droge, arrestohet 30-vjeçari në Peqin

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Peqinit, i cili ishte i shpallur në kërkim për shpërndarje droge. Bëhet me dije se në...

Berisha në Peqin: PD ka kandidatët më të mirë se kurrë më parë, ata të PS i caktoi vetë padroni i mafias

Ish-kryeministri Sali Berisha ka prezantuar sot kandidatin e koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Bashkinë Peqin, Mustafa Pashja, në zgjedhjet vendore të 14 majit. Ai u shpreh...

Lajmet e fundit