Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

penisoniste

“Paga mesatare në 900 euro”, Rama jep lajmin e mirë dhe për pensionistët: 50 mijë lekë shtesë mbi pensionin muajin tjetër

Kryeministri Edi Rama ka folur pas mbledhjes së qeverisë, ku ka dhënë lajmin e mirë për pensionistët. Ai është shprehur se pensionistët do të marrin...

Lajmet e fundit