Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

patrulla

Prangoset në Vorë i riu shkodran, i shpëtoi Policisë dy ditë më parë, pasagjer kishte një kriminel të kërkuar dhe të armatosur

Emanuel Leka, një 27 vjeçar nga Shkodra, është arrestuar nga Policia në afërsi të Vorës. Ky shtetas, dy ditë më parë ka qenë duke...

Shtriu në tokë efektivin dhe iku me vrap, Policia e Tiranës del me sqarim: 22 vjeçari është ndaluar, patrulla e pa duke pirë hashash...

Policia e Tiranës thotë se një nga të rinjtë që është shfaqur në një video që ka qarkulluar këtë të martë në mediat dhe...

Mori Yllin e Mirënjohjes nga Rama, kush është Gjenerali italian i Guardia di Finanza, kontributi që dha për patrullën shqiptare

Kryeministri Edi Rama ka nderuar sot gjeneralin italian të Guardia di Finanza, Gjeneral Armate Giuseppe Zafarana, me Yllin e Madh të Medaljes për Mirënjohje...

Me fëmijën 5 vjeç në makinë, shoferi i dehur nuk i bindet patrullës, gjatë ndjekjes prangoset dhe dërgohet në Komisariatin e Tiranës (VIDEO)

Një shofer i dehur është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi është konstatuar i dehur në mjet dhe me fëmijën 5 vjeç. Efektivët e...

Agjencia e Mbikqyrjes Policore bën bilancin e Prillit: 42 efektivë shkojnë në Prokurori! Qytetarët mbi 200 ankesa, kryeson patrulla dhe rrugorja

Agjencia e Mbikqyrjes Policore ka bërë publik bilancin e muajit Prill, për veprimtarinë dhe çështjet e trajtuara prej saj. Në lidhje veprimet hetimore, bëhet...

30 vjeçari “tapë” në timon, nuk i bindet Policisë dhe përplas këmbësorin, Patrulla e bllokon në tunelin te ish-Shqiponja (VIDEO)

Një 30 vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi është konstatuar duke lëvizur me shpejtësi në zonat e banuara dhe përdorte aparatin celular...

VIDEO/ Patrulla i vihet në ndjekje Mercedesit në autostradë, me shpejtësi tej normave; Vendosen mbi 5.000 gjoba

Dhjetëra shoferë janë gjobitur nga Policia Rrugore e Tiranës për manovra të rrezikshme në rrugë, gara shpejtësie, parakalime të gabuara dhe xhama të zinj....

68 vjeçari gjendet i vdekur në Kakavijë, Policia: Ishte në rrugë, e pa patrulla e kufirit të gjelbër

Një 68 vjeçar është gjetur i vdekur në fshatin Kakavijë, Gjirokastër. Policia bën me dije se ky shtetas nuk ka shenja dhune në trup...

20 vjeçari nga Gjirokastra i hap telashe vetes, lëvizte me “Audi” dhe nuk i ndaloi Patrullës në Memaliaj, përfundon në Prokurori

Një 20 vjeçar, i cili nuk i është bindur urdhrit të Patrullës së Policisë së Memaliajt, ka përfunduar në Prokurori. Policia bën me dije...

Të rinj me Mercedesa që nuk pyesin as për Policinë, VIDEO: Me fenelina dhe “leje speciale në xham” parakalojnë patrullën në krah të kundërt

Aksidenti tragjik me 4 viktima dje në autostradën e Vlorës, ka shkaktuar një reagim të gjerë të opinionit publik, për ata të rinj që...

Lajmet e fundit